Amazon zwiększył zamówienia na Kindle Fire - Tabletowo.pl

Amazon zwiększył zamówienia na Kindle Fire

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Amazon zwiększył zamówienia na Kindle Fire Nowości Plotki / Przecieki

Jako że sezon przedświąteczny zbliża się wielkimi krokami, a w pierwszych sklepach zaczynają się pojawiać łańcuchy, bombki i innego rodzaju dekoracje jednoznacznie kojarzące się z Bożym Narodzeniem, producenci muszą przeanalizować czy zamówili odpowiednią ilość swoich tabletów tak, by później nie okazało się, że nie są w stanie zaspokoić rynkowych potrzeb.

Możemy się spodziewać, że tegoroczne święta będą należały do trzech urządzeń: Apple iPada 2, Asusa Eee Pad Transformer Prime (niestety, najprawdopodobniej jedynie w Stanach…) oraz Amazon Kindle Fire. Ostatni z wymienionych producentów, Amazon, zwiększył zamówienia na komponenty do swojego urządzenia – tak przynajmniej wynika z informacji, do których dotarł serwis Digitimes.

Według najnowszych wieści, Amazon zwiększył zamówienia na Kindle Fire do pięciu milionów. To już kolejny raz, kiedy mamy do czynienia z taką sytuacją – w trzecim kwartale producent zdecydował się na zamówienie czterech milionów urządzeń zamiast pierwotnie planowanych 3,5 milionów.

Wśród dostawców komponentów do Amazon Kindle Fire można znaleźć takie firmy, jak: Wintek, Chunghwa Picture Tubes, LG Display, Ilitek, Quanta Computer, Aces Connectors oraz Wah Hong Industrial. Wszystkie mają otrzymać dodatkowe korzyści za wywiązanie się z umowy dotyczącej krótkoterminowych zamówień.

Amazon Kindle Fire już w przedsprzedaży cieszy się wielkim zainteresowaniem. Ledwie w ciągu pierwszego dnia zamówiło go 95 tysięcy osób, natomiast w ciągu pierwszych pięciu dni – 250 tysięcy. Sprzedaż tabletu Amazonu rozpocznie się 15 listopada w cenie 199 dolarów. Jeśli chcecie sobie przypomnieć jego parametry techniczne, zajrzyjcie do tego wpisu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona