Miesiąc darmowego Amazon Prime Video oraz zniżka na zakup smartfona dla klientów T-Mobile

T-Mobile ma dla swoich klientów dwie interesujące propozycje. Korzystający z taryf Magentowych będą mogli przez najbliższe tygodnie cieszyć się z darmowego dostępu do Amazon Prime Video, a w najbliższy weekend skorzystać z rabatu na smartfony.

Darmowy Amazon Prime Video dla klientów T-Mobile

Abonenci T-Mobile mogą skorzystać z promocji, dzięki której będą mogli wypróbować lub ponownie skorzystać z oferty Amazon Prime Video. Choć ten serwis strumieniowania wideo nie jest aż tak popularny w naszym kraju jak Netflix, to ma sporo dobra do zaoferowania – zwłaszcza w warstwie serialowej.

Promocja T-Mobile skierowana jest do obecnych i nowych klientów indywidualnych, którzy posiadają:

  • abonament komórkowy z taryfą T,
  • internet mobilny z taryfą T-DATA,
  • internet domowy.

30-dniowy dostęp do Amazon Prime Video można aktywować do 9 lipca w aplikacji Mój T-Mobile, za pomocą serwisu mobilnego MiBOA lub przez infolinię.

Należy pamiętać, że po upływie 30 dni usługa Amazon Prime Video zostanie przedłużona, co wiąże się z opłatą 26 zł miesięcznie. Jeśli nie chcemy ponosić kosztów, należy wcześniej ją dezaktywować.

Regulamin promocji znajdziecie na stronie T-Mobile.

Podobna promocja cały czas trwa w sieci Play, przy czym tam darmowy okres korzystania z Amazon Prime Video wynosi aż sześć miesięcy.

Voucher na zakup smartfona w sklepie T-Mobile

Jeśli w najbliższych dniach planujemy zakup smartfona wraz z abonamentem, warto zwrócić uwagę, czy po uwzględnieniu rabatu 100 zł, cena naszego upatrzonego modelu będzie bardziej korzystna. Właśnie taki prezent ma dla swoich klientów T-Mobile z okazji Happy Fridays.

Promocja przeznaczona jest dla osób podpisujących umowę abonencką z T-Mobile przy zobowiązaniu na 24 miesiące w taryfach S, M, L i XL.

By zapłacić mniej za wybrany smartfon, musimy mieć kod rabatowy. Otrzymamy go w aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Kod będzie dostępny od piątku 10 czerwca do niedzieli 12 czerwca.

W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł. Zniżkę na urządzenie można zrealizować również w stacjonarnych punktach sprzedaży T-Mobile. Rabat ma jednak ograniczony czas działania – trzeba wykorzystać go do środy 15 lipca.