Amazon Music Unlimited

Amazon Music Unlimited w jakości HD ruszył w Polsce. Na start – 3 miesiące usługi za darmo!

Amazon Music Unlimited nie jest w Polsce usługą nową i na pewno nie jedną z bardziej popularnych, ale teraz uruchomiono promocję, obok której nie można przejść obojętnie. Fani dobrego brzmienia, przygotujcie się na oszczędności!

Amazon Music Unlimited – usługa, o której mogłeś nie słyszeć

Gdyby zapytać kogoś nawet bardziej zorientowanego w temacie muzycznych usług człowieka, które z serwisów strumieniujących muzykę są najpopularniejsze, bez zająknięcia wymieniłby on Spotify, Apple Music, YouTube Music, Tidala i pewnie gdzieś na końcu Deezera. Amazon Music Unlimited w świadomości przeciętnego użytkownika praktycznie nie istnieje, a szkoda – bo właśnie na tej platformie ruszyła znakomita promocja na dostęp do milionów utworów w jakości HD.

Amazon Music ma całkiem solidną bazę utworów

Coraz więcej usług streamingowych stawia sobie za cel przesyłanie muzyki w jakości płyty CD lub wyższej. Niektóre z nich dysponowały takimi opcjami od zawsze (np. Deezer), ale niektóre dołączyły do tego grona dopiero niedawno (np. Apple Music). W innych wypadkach, wyższa jakość była ograniczona regionalnie, przez co Polacy nie mogli jej uświadczyć. Teraz słuchanie muzyki w jakości HD możliwe jest w Amazon Music Unlimited, także w Polsce.

Za darmo to zawsze dobra cena

Klasyczna subskrypcja Amazon Music Unlimited kosztuje teraz tylko 3,99 euro na miesiąc (czyli w przeliczeniu – 18,27 złotych). Z jej poziomu mamy dostęp do przeszło 75 milionów utworów w jakości HD. Przypomnijmy, że w Spotify Premium, które charakteryzuje się znacznie niższą jakością dźwięku (max. 320 kb/s), musimy płacić 19,99 złotych miesięcznie. Tidal Hi-Fi, który oferuje bitrate porównywalny z Amazon Music Unlimited, to już koszt 39,99 złotych na miesiąc. Oszczędności są więc spore.

Dodatkowo, Amazon uruchomił teraz promocję, w której nowi klienci Amazon Music Unlimited, mogą korzystać z usługi zarówno z poziomu programu na Windowsa 10, jak i za pomocą aplikacji na smartfony, przez 3 miesiące, nie ponosząc żadnych opłat. Później jednak (zgodnie z informacjami na oficjalnej stronie usługi), opłata miesięczna jest już standardowa.

To obecnie najlepsza oferta na bezstratne przesyłanie muzyki, dostępna w Polsce. Warto się nad nią pochylić, zwłaszcza, że jest ograniczona czasowo. Na stronę z promocją przejdziemy tędy.