Aktualizacja Asusa Padfone 2 do Androida 4.1 już dostępna - Tabletowo.pl

Aktualizacja Asusa Padfone 2 do Androida 4.1 już dostępna

Tabletowo.pl Aktualizacja Asusa Padfone 2 do Androida 4.1 już dostępna Asus Nowości

W połowie października Asus zaprezentował światu drugą generację ciekawej hybrydy, jaką jest Asus Padfone. Padfone 2, bo o nim mowa, zapowiedziany został z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich na pokładzie i z taką właśnie wersją systemu trafił na półki sklepowe w pierwszych krajach. Cały czas jednak było mówione, że sprzęt ten szybko ma otrzymać aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean. I tak się właśnie stało.

Jak donosi FoneArena, z Androida 4.1 Jelly Bean dla Asusa Padfone 2 mogą się już cieszyć Tajwańczycy. Oprogramowanie oznaczone jest numerem JRO03L 10.4.33-0 i dostępne w trybie OTA (over the air), czyli bez konieczności podłączania sprzętu do komputera.

A my wciąż nie wiemy kiedy (i czy w ogóle?) Asus Padfone 2 trafi do sprzedaży w Polsce… Z niecierpliwością czekam na jakiekolwiek oficjalne wieści w tej sprawie. Tymczasem warto przypomnieć, że cena hybrydy w Europie wynosi: 799 euro za wersję 32GB oraz 899 euro za 64GB (smartfon + ekran Padfone Station).

Padfone 2 to smartfon wyposażony w czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon S4 APQ8064 o częstotliwości taktowania 1,5GHz, 4,7-calowy wyświetlacz Super IPS+ o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, 2GB RAM oraz aparat 13 Mpix. Telefon można włożyć do specjalnej wnęki w ekranie, co zamienia sprzęt w tablet (same ekran nie działa). Więcej na temat parametrów technicznych modelu znajdziecie w tym wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona