NVIDIA dotrzymuje słowa – Android 6.0 Marshmallow (OTA) już jest na Shield Tablet K1! | Tabletowo.pl

NVIDIA dotrzymuje słowa – Android 6.0 Marshmallow (OTA) już jest na Shield Tablet K1!

Dołącz do dyskusji 0

Wszystkie obietnice dotyczące choćby przybliżonego terminu wydania aktualizacji systemu poszczególnych producentów traktujemy z przymrużeniem oka, bo często można je między bajki włożyć. W przypadku NVIDII jednak jest inaczej – firma ta bowiem już wielokrotnie udowodniła, że pod tym względem zdecydowanie można na nią liczyć i dotrzymuje słowa.

NVIDIA była jedną z pierwszych firm, które wypuściły aktualizację swojego tabletu, Shield Tablet, do Androida w wersji 5.0 Lollipop, a później 5.1 Lollipop. Dziś podobna sytuacja ma miejsce w przypadku nowszej wersji oprogramowania, tj. Androida 6.0 Marshmallow. Aktualizacja została wypuszczona dla modelu Shield Tablet K1.

nvidia-shield-tablet-k1-marshmallow-03

Najbardziej cieszy fakt, że NVIDIA faktycznie zapowiadała, że „w okolicy świąt Bożego Narodzenia” zostanie wydana niniejsza aktualizacja i obietnica ta została spełniona.

Aktualizacja waży 665,69MB i jest dostępna w trybie OTA. Co ze sobą wnosi? Przede wszystkim funkcję Now on Tap (aczkolwiek w Polsce najprawdopodobniej nie będzie działać), dostęp do uprawnień aplikacji oraz możliwość wykorzystania karty microSD jako integralnej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi standardowo usprawnienie wydajności tabletu, zarządzania zużycia energii w trybie czuwania oraz poprawki pomniejszych błędów.

Pamiętajcie, że aby wykonać aktualizację, należy naładować tablet do poziomu co najmniej 20%.

źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona