Ważne

NVIDIA udostępniła Androida 5.1.1 Lollipop dla Shield Tablet

NVIDIA to prawdziwy gigant rynku kart graficznych. Mimo wielu niepowodzeń na rynku mobilnym, Amerykanie wprowadzili kilka ciekawych urządzeń, skierowanych przede wszystkim do graczy. Warto wspomnieć, że producent nadal dba o zapewnienie aktualizacji dla starszych modeli. Niedawno informowaliśmy Was o dostępności Androida 5.1.1 dla Tegra Note, a teraz pojawił się on dla Shield Tablet.

Aktualizację dla NVIDIA Shield Tablet możecie pobrać za pośrednictwem OTA (Over-The-Air) – cały plik waży 767 MB. Producent oczywiście dodał na swojej stronie listę zmian. Wspomniano o usunięciu pojedynczych błędów, m.in. problemów z dźwiękiem.

Amerykanie poprawili również wydajność i stabilność pracy swojego gamingowego tabletu. Nie zabrakło także informacji o poprawie działania oprogramowania. Co ciekawsze, pierwsze wieści od NVIDII dotyczące tej aktualizacji pojawiły się już w kwietniu – mamy końcówkę lipca. Cóż, najwyraźniej przez ten czas firma starała się dopracować aktualizację – mam nadzieję, że udało im się to zrobić.

Pobraliście Androida 5.1.1 Lollipop na swoje Shield Tablet? Jak wrażenia po aktualizacji?

źródło: NVIDIA przez Android Central

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona