Mobilni twórcy zadowoleni: JOBY wprowadza na rynek nową linię akcesoriów

Ponieważ smartfony są coraz bardziej zaawansowane, wielu twórców rezygnuje z zakupu kosztownych urządzeń w postaci klasycznego aparatu cyfrowego lub złożonego zestawu oświetlenia, którego i tak nie wezmą ze sobą w podróż. By zaoszczędzić miejsce w plecaku lub walizce, kupują coś na kształt akcesoriów JOBY.

Reklama

JOBY specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla tych, którzy traktują swoje smartfony jako narzędzia pracy, przeznaczone do robienia zdjęć i kręcenia filmów. Nowa linia akcesoriów ma pomóc twórcom mobilnym w produkcji jeszcze lepszych materiałów za pomocą sprzętu, który przeciętnemu Kowalskiemu służy głównie do komunikowania się z innymi i okazjonalnego zrobienia zdjęcia.

Zestaw mobilnego twórcy

Pierwszym z akcesoriów jest GorillaPod Mobile Vlogging Kitzłożony z trzech produktów: przenośnej lampki Beamo Mini LED ze sterowaniem Bluetooth, statywu GorillaPod i mikrofonu mobilnego Wavo. W zestawie znajduje się także uchwyt do smartfona GripTight PRO 2 do fotografowania w trybie horyzontalnym i wertykalnym. Pakiet można kupować za 200 dolarów.

Reklama
GorillaPod Mobile Vlogging Kit

Lampka Beamo Mini LED jest dostępna także jako oddzielny produkt. Charakteryzuje się odpornością na wodę oraz upadki i jasnością 1000 lumenów. Poza zestawem można ją dostać za 69,95 dolara. Jej jaśniejsza, bo oferująca światło 1500 lumenów wersja, jest droższa i kosztuje 89,95 dolara. Można ją też ładować bezprzewodowo.

Beamo Mini LED

Do kupienia osobno przeznaczony jest także mikrofon Wavo Mobile, który stworzono jako urządzenie uzupełniające dla bezlusterkowców oraz smartfonów. Model ten wyposażono w kosz antywibracyjny Rycote i dołączono kable TRS i TRSS. Kosztuje 39,95 dolara. Jego większa wersja, charakteryzująca się szerszym pasmem przenoszenia i wytrzymalszą konstrukcją, jest odpowiednio droższa – wyceniono ją na 79,95 dolara.

Wśród nowych akcesoriów JOBY znajdziemy także StandPoint, czyli etui z wbudowanym statywem. Gdy nogi statywu nie są używane, można je swobodnie odłączyć. Montaż jest błyskawiczny. Ten wielofunkcyjny case przygotowano w różnych wersjach: dla smartfonów Apple 11 i 11 Pro, ale także Pikseli 4 i 4 XL , w cenie 39,95 dolara.

StandPoint

źródło: JOBY przez dpreview

Reklama