Acer Iconia W700 z Windows 8 oficjalnie wyceniony. Zainteresowani? - Tabletowo.pl

Acer Iconia W700 z Windows 8 oficjalnie wyceniony. Zainteresowani?

Tabletowo.pl Acer Iconia W700 z Windows 8 oficjalnie wyceniony. Zainteresowani? Acer Nowości

Przez ostatnie miesiące poznaliśmy mnóstwo tabletów i hybryd pracujących w oparciu o Windows 8. Producenci ujawniali ich parametry techniczne i orientacyjną datę rynkowej premiery (końcówka października), jednak nie podawali ich cen. Acer postanowił przełamać cenową zmowę milczenia i podzielił się z nami konkretnymi kwotami, które przyjdzie nam zapłacić za jego sprzęt. Mowa o 11,6-calowym modelu Acer Iconia W700, pracującym pod kontrolą Windows 8.

Acer Iconia W700, jak stwierdził Sumit Agnihotry z amerykańskiego oddziału producenta, „przenosi wydajność i produktywność znaną z high-endowych pecetów do tabletów”. A wszystko dzięki zaawansowanym parametrom technicznym urządzenia, do których należy przede wszystkim wyświetlacz IPS o przekątnej 11,6″ i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, jeden z procesorów Intel Ivy Bridge i3 lub i5 oraz Windows 8.

Sprzęt posiada aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerkę, 802.11a/b/g/n WiFi, SSD o pojemności 64GB lub 128GB, akumulator mający zapewniać do ośmiu godzin pracy, Bluetooth, wyjście HDMI, USB 3.0 i Thunderbolt. Acer pomyślał również o specjalnej podstawce z dodatkowymi trzema portami USB 3.0 (fot. powyżej) oraz klawiaturze Bluetooth.

Acer Iconia W700 będzie dostępny w trzech wersjach:
– Core i3, 4GB RAM, 64GB SSD za 800 dolarów,
– Core i5, 4GB RAM, 64GB SSD za 900 dolarów,
– Core i3, 4GB RAM, 128GB SSD za 1000 dolarów.

Do sprzedaży w Stanach trafi 26 października. Europejskiej premiery modelu możemy się spodziewać jakiś czas później.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona