A kysz, błędzie Wi-Fi! Sony Xperia Tablet S otrzymał aktualizację oprogramowania

Zaprezentowany na targach IFA 2012 w Berlinie tablet Sony Xperia Tablet S otrzymał pierwszą aktualizację oprogramowania. Nie jest to Android 4.1 Jelly Bean, a drobna poprawka eliminująca błąd modułu Wi-Fi, który często odmawiał współpracy i zrywał połączenie z siecią. Oprócz naprawienia Wi-Fi, aktualizacja dodaje aplikację ScrapBook, która pozwala na tworzenie ładnych kartek okolicznościowych ze zdjęć zapisanych w galerii.

Sony Xperia Tablet S może pochwalić się tytułem jednego z najciekawszych urządzeń na rynku. Wewnątrz jego charakterystycznie wyprofilowanej i wyróżniającej się, wodoodpornej obudowy ukryto nowoczesne podzespoły. Specyfikacja tabletu obejmuje 9,4-calow pojemnościowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 taktowany zegarem 1,3GHz, 1GB RAM, aparat cyfrowy 8 Mpix z funkcją autofocus, kamerę internetową, 16/32GB pamięci, które można rozszerzyć za pomocą wbudowanego czytnika kart microSD, Wi-Fi 802.11 b/g/n (teraz już działające), Bluetooth 3.0, GPS, wyjście HDMI, port microUSB z USB-host, akumulator 6000 mAh, standardowy zestaw czujników i modem 3G (opcjonalnie).

Ceny Sony Xperia Tablet S zaczynają się od 329 funtów. Więcej informacji znajdziecie w tym wpisie. Dajcie znać, gdy uda Wam się zdobyć jedną z tych zabawek. Produkty Sony cechują się dobrą jakością i doskonałym wyglądem. Jestem ciekaw, czy Xperia Tablet S jest nie tylko umownym, ale i duchowym spadkobiercą pierwszej „S-ki”.

via Phone Arena