7-calowy Sharp z ekranem IGZO i technologią Mirasol w 2015 | Tabletowo.pl

7-calowy Sharp z ekranem IGZO i technologią Mirasol w 2015

Dołącz do dyskusji 0

Sharp to japońska firma, której nowości są dla wielu z nas bardzo kuszące. Wystarczy wspomnieć dwa 7-calowe tablety Aquos PAD (SH-06F) lub Aquos Pad SHT22. Oprócz tego co jakiś możemy przeczytać o nowych ekranach tworzonych przez tę firmę. Teraz został zapowiedziany nowy tablet, który będzie mieć ciekawą specyfikację oraz kilka interesujących rozwiązań jeśli chodzi o wyświetlacz.

Tablet Sharpa o nieznanej nazwie będzie mieć 7-calowy wyświetlacz IGZO o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz dodatkowo zastosowaną w nim technologię Mirasol od Qualcomm’a. Dzięki temu ekran ten będzie oferować bardzo dobrze odwzorowane kolory, dużą widoczność w słońcu oraz niskie zapotrzebowanie na energię. Zobaczymy to urządzenie w pierwszej połowie przyszłego roku.

Jeśli chodzi o specyfikację to będzie on mieć 4-rdzeniowego Snapdragona 800, Androida 4.4 KitKat oraz łączność 4G LTE. Nie jest na razie znana jego cena, dokładna data premiery ani nawet nazwa. Jednak zapowiada się ciekawe urządzenie i warto obserwować Sharpa, ponieważ jego produkty są niezwykle atrakcyjne.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona