S21 5G - promocja

600 złotych zwrotu przy zakupie Galaxy S21 5G oraz S20 FE 5G! Coraz mniej dostępnych sztuk

Oszczędności nigdy za wiele, zwłaszcza jeśli mowa o telefonach z niemalże najwyższej półki. Samsung zaoferował 600 złotych zwrotu przy zakupie Galaxy S21 5G oraz Galaxy S20 FE 5G. Oferta jest oczywiście mocno ograniczona przez producenta, dlatego czym prędzej sprawdzamy szczegóły tej promocji.

Cashback przy zakupie Galaxy S21 5G oraz Galaxy S20 FE 5G

Czytając ogłoszenie na oficjalnej stronie marki Samsung, łatwo wywnioskować, że oferta ma ograniczony zasięg. Kiedy już jednak zakupimy odpowiedni telefon, ta jest dość łatwa do realizacji. Dlatego też jeśli planujemy obecnie zakup Galaxy S21 5G lub Galaxy S20 FE 5G, być może jest to świetny moment na podjęcie decyzji. Rzućmy okiem na warunki oferty:

  • Urządzenie Galaxy S21 5G lub Galaxy S20 FE 5G należy zakupić w okresie od 1 do 21 listopada 2021 roku, u partnerów handlowych wypunktowanych w regulaminie promocji.
  • Smartfon należy aktywować do 24 listopada 2021 roku. Wystarczy go uruchomić z dostępem do internetu.
  • Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w aplikacji Samsung Members, maksymalnie do 27 listopada 2021 roku.
  • Po pozytywnej weryfikacji otrzymamy zwrot 600 złotych na wskazane konto, do 21 dni roboczych.
Lista sklepów objętych promocją na smartfony Galaxy S21 5G oraz S20 FE 5G (źródło: Samsung)
Lista sklepów objętych promocją na smartfony Galaxy S21 5G oraz Galaxy S20 FE 5G (źródło: Samsung)

Oferta mocno ograniczona

Warto zaznaczyć, że formularz zgłoszeniowy, można także wypełnić na oficjalnej stronie marki Samsung, bez instalacji dodatkowej aplikacji na urządzeniu. Jeżeli planujecie telefony jako świąteczne prezenty, warto po zakupie wykonać te kilka podstawowych czynności, by zaoszczędzić 600 złotych. Budżety prezentowe potrafią być ciasne, dlatego każda złotówka się liczy.

Samym Galaxy S21 5G warto się zainteresować. Andrzej w naszej recenzji stwierdził, że został pozytywnie zaskoczony smartfonem, dlatego jeśli jeszcze się zastanawiacie nad zakupem, warto sięgnąć po nasz artykuł. Polecam jednak szybką lekturę, ponieważ pula telefonów objętych promocją jest mocno ograniczona. Zgodnie z FAQ na stronie Samsunga, pula nagród wynosi 8100 sztuk.

Nie trzeba jednak pędzić do dowolnego ze sklepów, ponieważ regulamin promocji obejmuje także zakupy internetowe, w tym w MediaExpert. I dobrze – długie kolejki to ostatnie, o czym marzy każdy fan szybkich zakupów.