Nintendo-Switch-Online-Expansion-Pack(Źródło: Nintendo)
Nintendo-Switch-Online-Expansion-Pack(Źródło: Nintendo)

Wow! Nintendo Switch Online + Expansion Pack oraz dodatek do Animal Crossing. Jest cena i data premiery nowego pakietu

Nintendo kusi nową rozbudowaną ofertą, choć tanio nie będzie. Nie tak dawno zapowiedziano Nintendo Switch Online + Expansion Pack – teraz dorzucono tu także dodatek do Animal Crossing. Premiera już 26. października!

W japońskiej korporacji sporo się dzieje

Nintendo nie przestaje zaskakiwać. Ojcowie serii Mario nieustannie podbijają rynek nowymi produkcjami, a ostatnio jest też głośno o jeszcze niepotwierdzonej nowej wersji konsoli, roboczo nazywanej Nintendo Switch Pro, która miałaby gwarantować obraz o rozdzielczości 4K.

Tym razem japońska korporacja ujawniła datę premiery i cenę rozszerzonego pakietu swojej oferty dla graczy. W Nintendo Switch Online + Expansion Pack znajdziemy produkcje z Nintendo 64 oraz SEGA Genesis – wśród nich kultowe już gry, które z pewnością wywołają sentymentalny uśmiech na twarzy.

Ba! Z tej okazji Nintendo, dla osób posiadających dodatkową subskrybcję, przygotowało nawet wzorowane na starych konsolach bezprzewodowe kontrolery do gier (w cenie 50 dolarów).

W usłudze znajdziemy takie klasyki jak m.in. The Legend of Zelda: Majora’s Mask, F-Zero X czy Paper Mario, a teraz również w ramach rozszerzonego pakietu – Animal Crossing: New Horizons Happy Home Paradisepłatne DLC do tego popularnego tytułu (dodatek ten bez usługi kosztuje 25 dolarów).

Nintendo Switch Online + Expansion Pack + DLC do Animal Crossing. Cena?

Nowy pakiet od Nintendo wyceniono na… 49,99 dolarów na czas 12 miesięcy (w przypadku pojedynczego konta) lub 79,99 dolarów w przypadku konta rodzinnego. Dość drogo – przyznaję, ale czego nie robi się z miłości do gier?

Premiera już 26. października.

Wszystkie informacje znajdziecie też w załączonym poniżej materiale: