woman kobieta smartfon smartphone
fot. nastya_gepp / Pixabay

Orange na kartę daje 100 GB za rejestrację w mobilnej apce operatora

Dla nowych klientów Orange na kartę, pomarańczowy operator przygotował specjalną ofertę. Dzięki niej, można zyskać 100 GB internetu, a nawet więcej!

Nowa promocja Orange od 1 października

Już od dziś można brać udział w nowej promocji Orange, w której każdy nowy klient Orange na kartę przy odrobinie chęci, zyska bezpłatnie pakiet 100 GB internetu, ważny przez 31 dni. Co trzeba zrobić?

Jest kilka powodów do radości, jeśli zaczynamy przygodę z Orange

Wystarczy po raz pierwszy zarejestrować się adresem e-mail do konta Mój Orange. Bonus zostanie przyznany automatycznie. Promocja dotyczy klientów ofert: Orange Yes, Orange POP, Orange Free na kartę, Zawsze bez limitu i Zetafon. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.

Prosty sposób na 155 GB internetu na start

Orange przy okazji poinformowało, że promocja „2x więcej GB za aktywację Bez limitu w Mój Orange” została przedłużona na czas nieokreślony. Początkowo, miała przestać obowiązywać wraz z końcem września. Oznacza to, że przy uruchomieniu powyższej taryfy, będzie dało się zgromadzić jeszcze więcej gigabajtów.

Zakładając, że przechodzimy do Orange na kartę lub kupujemy nowy numer, możemy zyskać nawet 155 GB internetu. Jak? Po kolei:

  • zakładamy konto Mój Orange po raz pierwszy (dostajemy bonus 100 GB),
  • doładowujemy konto za 30 zł (dostajemy 15 GB za doładowanie i 10 GB, jeśli zrobimy to w aplikacji, w taryfie Orange Free na kartę),
  • aktywujemy usługę Bez limitu na miesiąc za 30 zł w aplikacji (za co dostajemy 15 GB i dodatkowe 15 GB dzięki przedłużonej promocji).

W ten sposób, za 30 złotych mamy na miesiąc no-limit + 155 GB internetu. Zacnie!