T-Mobile - Rozrywka uwolniona

Świetny pomysł! W T-Mobile można żonglować abonamentami serwisów streamingowych do woli

Ile opłacacie abonamentów w platformach streamingowych? Dwa? Trzy? Rzadko kiedy we wszystkich serwisach dzieje się coś jednocześnie, ale przecież trudno jest co chwilę zatrzymywać i wznawiać subskrypcje na ulubionych platfromach. T-Mobile znacznie ułatwia sprawę.

Rozrywka uwolniona w T-Mobile

Zamiast opłacać subskrypcje w kilku serwisach strumieniujących wideo, muzykę lub oferujących słuchanie audiobooków jednocześnie, T-Mobile proponuje inne rozwiązanie. Sieć przygotowała ofertę „Rozrywka uwolniona”, która umożliwia raz na 30 dni zmianę serwisu streamingowego, przy czym cena pozostaje niezmienna przez cały czas trwania umowy.

Jak na razie, plan zawiera w sobie opcję przeskakiwania pomiędzy różnymi serwisami, choć najbardziej brakuje mi w nim największych graczy streamingu: Netfliksa oraz Spotify. Jednak już teraz można swobodnie przełączać się między:

  • HBO GO,
  • Tidal Premium,
  • Legimi,
  • Polsat Box Go (Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci),
  • Eleven Sports.

Jak zapewnia T-Mobile, wkrótce do listy dołączą także inne serwisy. Proces wyboru innego serwisu jest prosty i można go przeprowadzić za pomocą aplikacji „Mój T-Mobile”.

Ile to kosztuje?

Ogólnie rzecz biorąc, opłata za działanie usługi „Rozrywka uwolniona” to 20 złotych miesięcznie. Dodatkowo, w taryfach T-Mobile 5G, klienci będą mogli skorzystać z niej bezpłatnie przez określony czas:

  • przez pół roku jeśli zdecydują się na pakiet M+,
  • przez rok przy wyborze taryfy L+,
  • nawet przez dwa lata, jeśli wybiorą pakiet XL+.

Większe paczki internetu w T-Mobile

Przy okazji warto wspomnieć, że klienci T-Mobile mogą skorzystać teraz z nowej oferty, dzięki której da się zyskać spore paczki internetu. W ofercie M+ 5G klient zyskuje 80 GB w pełnej prędkości L+ 5G – 150 GB, zaś w XL+ 5G – aż 200 GB. Dodatkowych informacji możemy zasięgnąć na stronie Magentowych.