Reklama
Huawei Matebook X Pro 2021 Huawei logo
(fot. Andrzej Libiszewski, Tabletowo.pl)

Sklep Huawei świętuje drugie urodziny. Są korzystne zestawy z laptopami i fajne słuchawki w dobrej cenie

Właśnie mijają dwa lata odkąd zakupu urządzeń Huawei możemy dokonywać w oficjalnym sklepie producenta. Z tej okazji, na odwiedzających huawei.pl czeka sporo interesujących okazji. Oto najciekawsze.

Reklama

Choć firma Huawei kojarzona jest przede wszystkim ze smartfonami, to w jej ofercie znajduje się dużo innych, równie ciekawych urządzeń i akcesoriów. Wśród nich znaleźć można laptopy, głośniki, słuchawki czy zegarki i opaski sportowe. Organizatorzy promocji na drugą rocznicę istnienia sklepu mieli w czym wybierać.

Jubileuszowe promocje na huawei.pl

Wśród promocyjnych ofert znalazły się zniżki na poszczególne produkty, jak również korzystne zestawy, gdzie obniżka ceny łączy się z atrakcyjnymi dodatkami. To właśnie nim warto przyjrzeć się w pierwszej kolejności.

Zgodnie z regulaminem promocji, oferty ważne są do 26 września, z pewnym wyjątkiem.

Huawei promocja 2 urodziny huawei.pl

Jeżeli laptop, to tylko w zestawie z akcesoriami

Pod względem wartości, najciekawsze okazje dotyczą najdroższych laptopów w ofercie Huawei. Przykładowo laptop Huawei MateBook X Pro 2021, z procesorem Intel Core i7 i dyskiem SSD o pojemności 512 GB, kosztuje 7499 złotych. W tej cenie nie otrzymamy jednak samego komputera, a zestaw, w skład którego wchodzą:

  • laptop Huawei Matebook X Pro 2021, Intel Core i7, SSD 512 GB;
  • monitor Huawei MateView;
  • głośnik Huawei Sound X;
  • mysz Huawei Swift.

Producent szacuje wartość otrzymanego upustu na 4477 złotych. Cóż, to z całą pewnością propozycja, której warto się przyjrzeć szukając dobrze wyposażonego, ultramobilnego laptopa z wyższej półki.

Huawei MateBook X Pro 2021 w ofercie promocyjnej
Huawei MateBook X Pro 2021 w ofercie promocyjnej

Bardzo ciekawą promocją objęty został także nieco tańszy laptop – Huawei MateBook 14 2021, z procesorem Intel Core i5. Za cenę 4499 złotych nabywca otrzyma:

  • laptop Huawei MateBook 14 2021 (Intel Core i5);
  • monitor Huawei Display 23,8″;
  • zegarek Huawei Watch GT 2;
  • mysz Huawei Swift.
Huawei MateBook 14 w ofercie promocyjnej
Huawei MateBook 14 w ofercie promocyjnej

Fajny smartfon w fajnej cenie, z praktycznym dodatkiem gratis

Huawei P40 Lite to smartfon, który zapamiętałem bardzo dobrze. Oferuje wysoką wydajność, mocną baterię i spore możliwości fotograficzne (jak na swoją cenę), więc warto wziąć go pod uwagę podczas poszukiwań tańszego smartfona – mimo że korzysta z Usług Mobilnych Huawei, które na szczęście stale się rozwijają.

W rocznicowej ofercie, Huawei P40 Lite kosztuje 799 złotych. Dodatkowo, jego nabywca zostanie uhonorowany dodatkiem w postaci opaski Huawei Band 4.

Huawei P40 Lite w ofercie promocyjnej
Huawei P40 Lite w ofercie promocyjnej

To zdecydowanie najlepsze słuchawki, jakie można kupić w tej cenie

Promocja na słuchawki to właśnie ta, która obowiązuje jedynie przez krótki czas. Domyślam się, że warto skusić się na nią już w momencie rozpoczęcia sprzedaży, gdyż towar objęty promocją może rozejść się naprawdę szybko.

Mowa o słuchawkach Huawei FreeBuds Studio, których cena, w momencie rynkowej premiery, dobijała do 1400 złotych, a jeszcze niedawno trzeba było za nie zapłacić 700-800 złotych. W ramach promocji, która zacznie się 17 września o 17:00 i potrwa do 19 września, będą kosztować 399 złotych. Owszem, w niektórych sklepach internetowych (w tym Media Expert) obecnie trwa promocja, w ramach której można kupić je za tyle samo, jednak łącząc promocje, na huawei.pl będzie można kupić je o 50 złotych taniej. Szczegóły poniżej.

Jako że miałem możliwość ich przetestowania, dodam tylko, że w tej cenie, z całą pewnością, nie uda się dostać drugich tak wygodnych i tak fajnie grających słuchawek, w dodatku wyposażonych w ANC.

Huawei FreeBuds Studio w ofercie promocyjnej
Huawei FreeBuds Studio w ofercie promocyjnej

Dodatkowe 50 złotych za newsletter i raty 0%

Wszystkie wspomniane wyżej ceny można dodatkowo obniżyć o 50 złotych. Właśnie taką zniżkę otrzymają ci, którzy zapiszą się do newslettera sklepu. Zniżka obowiązuje pod warunkiem dokonania zakupu przekraczającego kwotę 299 złotych.

Mało argumentów? Niezdecydowanych przekonać może możliwość nieoprocentowanego zakupu w 36 ratach.

Huawei FreeBuds Studio za 349 złotych? Brzmi tak elegancko, jak same słuchawki!

Pełna lista promocyjnych ofert dostępna jest na stronie internetowej sklepu.