Far Cry 3 za darmo na PC 2021 promocja

Znakomity prezent od Ubisoftu: Far Cry 3 do pobrania za darmo!

Premiera szóstej dużej odsłony z serii Far Cry tuż za rogiem! Dobrze byłoby więc przypomnieć sobie poprzednie części tego wieloletniego już cyklu gier Ubisoftu. I właśnie nadarza się ku temu świetna okazja, ponieważ przez ograniczony czas, możecie przypisać sobie do konta (całkowicie za darmo!) kultowe Far Cry 3!

Far Cry 3 za darmo!

Można powiedzieć, że obecny szkielet rozgrywki serii Far Cry zawdzięczamy właśnie trzeciej części tego cyklu. Pomimo tego, że z odsłony na odsłonę gry z serii Far Cry są znacząco ulepszane, to gdzieś tam pod „skórą” wyraźnie czuć korzenie Far Cry 3.

Reklama

Jeśli więc chcielibyście przypomnieć sobie tę kultową dla wielu odsłonę serii, to trudno o lepszy moment, ponieważ Ubisoft rozdaje właśnie Far Cry 3 na PC! By odebrać swoją darmową kopię gry, musimy udać się na specjalną stronę Ubisfotu i zalogować się na swoje konto Ubisoft Connect.

Choć gra ta ma już prawie 9 (!!!) lat na karku, to nadal się broni i nawet dziś można świetnie się w niej bawić. Zaskakująco dobrze zestarzała się tu nie tylko oprawa graficzna, ale i rozgrywka, która mimo swojej prostoty względem kolejnych części, nadal potrafi sprawić masę frajdy.

Polecam pośpieszyć się z przypisaniem sobie do konta Far Cry 3, ponieważ promocja trwa jeszcze tylko przez parę dni — dokładnie do 11 września 2021 roku, do godziny 8:30 czasu polskiego. Szkoda byłoby przegapić taką okazję!

Far Cry 6 – premiera już w przyszłym miesiącu

Cała akcja z rozdawaniem Far Cry 3 oczywiście nie jest przypadkowa, ponieważ dokładnie za miesiąc debiutuje kolejna odsłona tej serii. Far Cry 6 zapowiada się na powtórkę znanej nam już dobrze rozgrywki, ale jak zawsze, liczyć możemy na masę nowości.

Far Cry 6 zadebiutuje już 7 października 2021 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Czekacie?