promocja laptopy do szkoły T-Mobile
źródło: T-Mobile

T-Mobile skosiło konkurencję tą ofertą

Jak tam pierwszy tydzień szkoły, przeżyliście? Pierwszy szok po ponad dwumiesięcznym lenistwie minął? Jeżeli jesteście już w 100% gotowi do nauki, to może Wam się przydać nowy laptop. A T-Mobile ma właśnie bezkonkurencyjną ofertę na jeden z dostępnych na rynku modeli, na dodatek z cennym i wielce przydatnym na co dzień gratisem.

Komputer to niezbędne narzędzie do nauki, które w wolnych chwilach można wykorzystać do zagrania w jakąś grę lub obejrzenia odprężającego filmu. Szczególnie duży popyt na tego typu sprzęt obserwowany jest na początku roku szkolnego (i potem akademickiego), dlatego T-Mobile przygotowało specjalną ofertę dla uczniów.

T-Mobile przygotowało bardzo atrakcyjną ofertę z laptopem dla uczniów na nowy rok szkolny

Co więcej, jest ona bezkonkurencyjna, ponieważ operator oferuje możliwość nabycia laptopa Lenovo Ideapad 1 za zaledwie 1399 złotych, podczas gdy jego cena w renomowanych sklepach z elektroniką jest wyższa aż o 300 złotych i wynosi 1699 złotych.

Laptop Lenovo Ideapad 1 można kupić na raty 0% – klient może sam wybrać wysokość miesięcznej raty, ale im ona niższa, tym więcej trzeba zapłacić na start. W przypadku rozłożenia spłaty na 24 raty po 55 złotych każda, opłata początkowa wynosi 79 złotych.

T-Mobile promocja na laptop Lenovo IdeaPad 1
źródło: T-Mobile

To zdecydowanie korzystna oferta, która nie obciąży nazbyt domowego budżetu. Co więcej, jeżeli klient jednocześnie zdecyduje się wykupić usługę internetu światłowodowego lub domowego w T-Mobile, otrzyma dodatkowy rabat na urządzenie w wysokości 50 złotych.

To jednak jeszcze nie koniec, bo T-Mobile dorzuca do laptopa Lenovo Ideapad 1 – całkowicie za darmo – roczną subskrypcję pakietu Microsoft Office 365 Personal o rynkowej wartości 299 złotych. W żadnym innym sklepie nie znajdziecie tak samo korzystnej finansowo oferty – operator po prostu zmiótł konkurencję.

Naturalnie wypada wspomnieć cokolwiek o specyfikacji laptopa Lenovo Ideapad 1, którego można kupić w bezkonkurencyjnej ofercie T-Mobile. Urządzenie to oferuje m.in. 14-calowy ekran TN o rozdzielczości Full HD 1920×1080 pikseli z antyodblaskową powłoką, dwurdzeniowy procesor AMD 3020e 1,2 GHz oraz 4 GB RAM i dysk SSD o pojemności 128 GB.

Ponadto na pokładzie laptopa Lenovo Ideapad 1 znajduje się też kamera internetowa o rozdzielczości 0,3 Mpix, głośniki stereo (2x 1,5 W) z Dolby Audio i akumulator o pojemności 35 Wh, który ma wystarczyć na 8 godzin pracy. Całe urządzenie waży 1,4 kg, zatem jest lekkie i mobilne.

Oferta dostępna jest na dedykowanej stronie internetowej T-Mobile.