Giga za gole w Orange

Za 4 gole w meczu Polska – Albania, klienci Orange mają darmowe 4 GB internetu

Nawet jeśli nie oglądaliśmy piłkarskiego spotkania reprezentacji Polski i Albanii, możemy zyskać na zwycięskim wyniku Polaków. Orange daje za nie 4 GB internetu.

4 GB za 4 gole Polaków po meczu z Albanią

Orange, zgodnie ze swoim dobrym zwyczajem, po każdym wygranym meczu polskiej reprezentacji w piłce nożnej, oddaje swoim klientom paczkę internetu. Ilość przekazywanych gigabajtów zależy od tego, ile bramek udaje się strzelić Polakom. Piłkarze w meczu z Albanią postarali się o stosunkowo sporą paczkę danych dla użytkowników numerów w Orange.

I cyk, odebrane

Ponieważ w meczu eliminacyjnym na Mundial 2022 Polacy umieścili piłkę w siatce przeciwnika czterokrotnie, klienci Orange mogą uruchomić pakiet internetu w ilości 4 GB. Jak to zrobić?

Wystarczy wysłać SMS-a o treści BYREK pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem naszego planu taryfowego, max 25 groszy). Jeśli jesteśmy użytkownikami Flexa, zgarniemy dodatkowe GB, wpisując BYREK w apce, w zakładce „Kody promocyjne”. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Promocyjne GB ważne są 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju. Na aktywację nie mamy zbyt dużo czasu – tylko dziś (3 września), mniej więcej do godziny 23:00.

Pamiętajcie, że kolejne bezpłatne gigabajty można odebrać w Orange także w inny sposób. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Darmowe gigabajty nie tylko w Orange

Z okazji rozpoczęcia fazy eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, również T-Mobile postarało się oddać swoim klientom pakiet internetu. W tym wypadku – na trzy mecze reprezentacji Polski przeznaczono jedną paczkę o wielkości 10 GB.