Honor Watch 3 GS (fot. Honor)

Honor Watch GS 3 będzie śliczny – tylko spójrzcie na niego

Honor się nie patyczkuje. Zamiast przekazywać strzępki informacji osobom zajmującym się rozpowszechnianiem przecieków, samodzielnie publikuje wizerunek swojego najnowszego smartwatcha – Honor Watch GS 3.

Reklama

Honor Watch GS 3 na zdjęciach o wysokiej jakości

Zwykle pierwsze fotografie lub grafiki prezentujące nadchodzące urządzenia są tak marne, że nie nadają się do podania dalej nigdzie indziej niż na portalach społecznościowych. Tym razem jednak, zapowiedź nowego Honor Watch GS 3 pochodzi od samego producenta. Na profilu Honora na chińskim portalu społecznościowym Weibo można znaleźć materiały prezentujące wygląd smartwatcha. I cóż rzec – prezentuje się on doskonale!

Honor Watch 3 GS (fot. Honor)

Honor Watch 3 GS sprawia wrażenie naprawdę eleganckiego i wygląda nawet lepiej niż Huawei Watch 3. Przyciąga wzrok dwiema koronkami i polerowaną metalową obudową – w kolorze srebrnym, złotym lub czarnym. Do tego będzie można dobrać odpowiedni pasek. Cieszącym oko szczegółem jest też naprawdę niewielka ramka wokół tarczy wyświetlacza, nie odciągająca uwagi od treści pojawiających się na ekranie.

Co do wnętrza nowego zegarka Honora, musimy poprzestać na domysłach. Choć firma podzieliła się z fanami wyglądem przyszłego urządzenia, nie zdradziła zbyt wielu elementów specyfikacji. Wiadomo tylko, że Honor Watch 3 GS ma zostać wyposażony w „ośmiokanałowy monitor tętna PPG”, którego praca ma być wspierana przez „procesor sztucznej inteligencji”.

Smartwatch Honora zapewne będzie można kupić w Europie. Kiedy? Nie wiadomo. Najpierw poczekamy na chińską premierę zegarka, a później będzie można spodziewać się globalnej dystrybucji. Skoro jednak producent pokazał Watch 3 GS w całej okazałości, nie wydaje się, żeby czekał zbyt długo z oficjalną prezentacją.