e-hulajnoga TIER
źródło: TIER

Lider mikromobilności TIER wkracza ze swoimi e-hulajnogami na ulice Warszawy. Jest promocja na start

Elektryczne hulajnogi cieszą się ogromną popularnością, dlatego nie brakuje firm, które oferują ich wypożyczenie. TIER, który nazywa się liderem mikromobilności w Europie (choć świadczy swoje usługi też na Bliskim Wschodzie), poinformował, że od dziś będzie udostępniał swoje e-hulajnogi również w Warszawie. Jak wygląda cennik?

Elektryczne hulajnogi TIER dostępne od dziś w Warszawie

Tak się składa, że wprowadzenie elektrycznych hulajnóg do Warszawy zbiegło się w czasie z pierwszą rocznicą obecności TIER na polskim rynku. Ponadto firma chwali się, że użytkownicy w ciągu pierwszych 100 dni wykonali rekordową liczbę pół miliona przejazdów. Stolica jest dziesiątym miastem w Polsce, w którym dostępne będą e-hulajnogi tej spółki. Oprócz niej, na liście są też m.in. Trójmiasto, Kołobrzeg, Władysławowo, Szczecin, Kraków i Oświęcim.

e-hulajnoga TIER
źródło: TIER

Aby wypożyczyć hulajnogę elektryczną, należy pobrać aplikację na smartfon z systemem Android (Sklep Google Play) lub iOS (App Store), zarejestrować się w niej i dodać metodę płatności. Następnie trzeba podejść do pojazdu (ich rozmieszczenie można podejrzeć na mapie) i zeskanować umieszczony na nim kod QR. Natomiast po zakończonej jeździe, wystarczy wybrać w aplikacji opcję „zakończ przejazd”.

Minuta jazdy e-hulajnogą TIER kosztuje 45 groszy, a do tego użytkownik ponosi opłatę w wysokości 2,50 złotych za jej odblokowanie. Firma przygotowała też pakiety dla klientów w Warszawie, zamierzających często korzystać z tego środka transportu – za „dzienny”, który pozwala na nielimitowaną ilość przejazdów w ciągu 24 godzin, zapłacą 29,99 złotych. Ponadto jest także pakiet miesięczny za złotówkę, umożliwiający bezpłatne odblokowywanie hulajnóg elektrycznych TIER przez 30 dni.

Z okazji wprowadzenia e-hulajnóg do Warszawy przygotowano specjalną promocję dla nowych użytkowników – po użyciu kodu promocyjnego TIERWARSZAWA będą mogli skorzystać z dwóch darmowych odblokowań i 20 minut jazdy. Oferta obowiązuje do 30 września 2021 roku.

e-hulajnoga TIER
źródło: TIER

Przy okazji warto wspomnieć, że firma nagradza użytkowników, którzy zaparkują jej hulajnogi elektryczne w wyznaczonych miejscach – w zamian otrzymują darmowe minuty. Aktualnie gratyfikacja nie obowiązuje jednak w stolicy, ale w przyszłości ma się to zmienić. Ponadto e-hulajnogi tej marki można wypożyczyć i opłacić również za pośrednictwem aplikacji FREE NOW (w Warszawie, Trójmieście i Krakowie) oraz usługi Moovit.