Darmowe 5 GB internetu od T-Mobile. W sam raz na letni weekend

Wakacje sprzyjają krótszym i dłuższym wycieczkom poza zasięg naszego domowego Wi-Fi. Dlatego w T-Mobile można teraz odebrać pakiet 5 GB internetu, całkowicie bezpłatnie.

5 GB za darmo od T-Mobile

Internet mobilny jest niezwykle przydatny poza domem. Niezależnie, czy postanowiliśmy wędrować po górach czy wylegiwać się na plaży, pozostawanie w kontakcie czy możliwość sprawdzenia czegoś na szybko w internecie, jest niezwykle przydatne. By nie nadwyrężać w ten sposób naszych pakietów internetowych, T-Mobile oferuje swoim klientom 5 GB internetu za darmo. Bez żadnych zobowiązań czy haczyków. Po prostu, taki prezent.

W ramach akcji „Happy Fridays” możemy regularnie cieszyć się bonusami od Magentowego operatora, więc i tym razem przygotowano niewielki, praktyczny upominek. Możemy go odebrać wprost z aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając SMS-a o treści „HF” na numer 80800. Bonus zostanie uruchomiony w ciągu 72 godzin.

Z promocji mogą skorzystać zarówno ci klienci T-Mobile, którzy korzystają z abonamentu, jak i posiadacze umów MIX oraz numerów na kartę. Dla użytkowników MIX oraz na kartę pakiet jest ważny przez 7 dni, natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Nie jesteś w T-Mobile? Nie szkodzi

Wielu sieci komórkowych proponuje w okresie letnim specjalne promocje oraz udostępnia darmowe pakiety usług lub internetu. Na przykład, jeśli jesteście klientami abonamentowymi Orange, to w aplikacji operatora znajdziecie prezent: usługę Video Pass za 0 złotych przez 6 miesięcy lub pakiet internetu 5 GB – również za darmo. Bądźcie też na bieżąco z newsami na Tabletowo: informujemy o takich akcjach praktycznie za każdym razem! Szkoda by było, gdyby jakieś darmowe gigabajty lub inny prezent przeszedł Wam koło nosa.