Amazon wypchnął do sklepu niezaprezentowane jeszcze zegarki Samsunga. Obejrzyj je z każdej strony

Takich rzeczy się po prostu nie robi. Kanadyjski Amazon pokazał na swojej stronie wszystkie informacje o nowych zegarkach Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 4 Classic, i to przed premierą, jaką przygotowuje Samsung. Oczywiście nie zamierzamy zamykać oczu.

Galaxy Watch 4 – następca Galaxy Watch Active 2?

Kanadyjski Amazon za nic ma fakt, że tegoroczne zegarki Samsunga nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Na platformie sprzedażowej po prostu się one pojawiły – z pełną specyfikacją, cenami i kompletem oficjalnych zdjęć w całkiem dobrej jakości. Skoro tak – to warto się im przyjrzeć!

Galaxy Watch 4 wydaje się być następcą nowoczesnej formy Galaxy Watch Active 2. Samsung rezygnuje najwyraźniej z przydługiej nazwy i od teraz wyglądający bardziej sportowo smartwatch przejmie główny brand Koreańczyków. Amazon ukazał zegarek w dwóch wersjach, ze średnicą obudowy 44 mm i 40 mm. Zgodnie z zamieszczoną przez sklep specyfikacją, większy model będzie zasilać bateria o pojemności 361 mAh, zaś mniejszy – akumulator 247 mAh.

Galaxy Watch 4 Classic

Bardziej klasyczny wygląd, mocniej zbliżony do tradycyjnych czasomierzy, zyska Galaxy Watch 4 Classiczresztą, zgodnie ze swoją nazwą. Ten będzie dostępny w wariantach 46 mm i 42 mm. To bezpośredni następca Galaxy Watch 3. Nie różni się od podstawowego Galaxy Watch 4 typem wyświetlacza ani pojemnością baterii, ale zyska obrotowy pierścień wokół ekranu.

Wszystkie powyższe modele zyskają zbliżone funkcje, w tym wyposażone zostaną w czujniki tętna i saturacji krwi. Pojawi się kilka odmian z modułami LTE oraz bez. Amazon, jak na porządny sklep przystało, podał także ceny. Wyrażono je w dolarach kanadyjskich, co należy wziąć pod uwagę przy ocenianiu opłacalności zakupu. Zgodnie z informacjami ze sklepu, za nowe zegarki trzeba będzie zapłacić:

  • 309,85 dolara za Galaxy Watch 4 40 mm;
  • 346,82 dolara za Galaxy Watch 4 44 mm;
  • 427,73 dolara za Galaxy Watch 4 Classic 42 mm;
  • 436,88 dolara za Galaxy Watch 4 Classic 46 mm.

Amazon przewiduje, że zamówienia będzie można składać od 27 sierpnia.