3 marca Samsung otworzy pierwszy Brand Store w Gdyni i drugi w Trójmieście | Tabletowo.pl

3 marca Samsung otworzy pierwszy Brand Store w Gdyni i drugi w Trójmieście

Dołącz do dyskusji 0

Nie tak dawno, bo 20 stycznia, Samsung uruchomił swój drugi Brand Store w Warszawie. Producent jednak nie zamierza na tym poprzestać. Za dwa dni otwarte zostaną bowiem drzwi kolejnego sklepu – tym razem w Gdyni.

Najnowszy Brand Store ulokowano w Centrum Handlowym Riviera przy ulicy Kazimierza Górskiego 2. Będzie to pierwsza taka placówka w tym mieście, ale jednocześnie druga w Trójmieście (po Gdańsku) i szesnasta w Polsce.

Samsung Brand Store w Gdyni to nasz kolejny flagowy punkt na Pomorzu, w którym dostępna będzie bogata oferta urządzeń mobilnych, telewizorów oraz sprzętu AGD. Otwierając tego typu miejsca wychodzimy naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy mogą wypróbować nasze produkty i wybrać te, które spełniają ich oczekiwania. Mogą również skorzystać z fachowej pomocy naszych ekspertów – Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics w Polsce

Z okazji otwarcia nowego Brand Store’a, Samsung przygotował wiele ofert i promocji dla każdego, kto zdecyduje się 3 marca zrobić zakupy w tym sklepie. Wśród nich należy wymienić m.in. dodatkowy rok gwarancji, powerbank o pojemności 8400 mAh oraz kartę prezentową na zakup akcesoriów przy zakupie Galaxy A3 2017, Galaxy A5 2017, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge lub tabletów czy przedłużona gwarancja do wybranych modeli TV.

Operatorem Samsung Brand Store w Gdyni jest firma I-Terra.

Źródło: Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona