Wiele osób czekało na niego z niecierpliwością - niebieski Samsung Galaxy Note 8 w końcu dostępny w Polsce - Tabletowo.pl
Ważne

Wiele osób czekało na niego z niecierpliwością – niebieski Samsung Galaxy Note 8 w końcu dostępny w Polsce

Galaxy Note 8 chętni mogą kupować już od prawie dwóch miesięcy, bo od rozpoczęcia przedsprzedaży zaraz po premierze, 23 sierpnia. Klienci mogli do tej pory wybrać jednak tylko jeden z dwóch kolorów: czarny lub złoty. Teraz dołączył do nich wyczekiwany przez mnóstwo osób niebieski.

Galaxy Note 8 Deepsea Blue – bo tak oficjalnie nazywa się ta wersja kolorystyczna – dostępny jest w >Komputroniku<. Co ciekawe, przy smartfonie jest licznik sugerujący, że sklep dysponuje zaledwie 100 egzemplarzami tego akurat modelu – przy pozostałych (tj. czarnej i złotej) takowego już bowiem na próżno szukać. Na obecną chwilę (tzn. w momencie pisania tego artykułu) sprzedało się niewiele ponad dziesięć (dokładnie 13). Ale jeżeli dynamika sprzedaży się utrzyma, to urządzenie rozejdzie się jak ciepłe bułeczki, w ciągu maksymalnie kilku dni.

Galaxy Note 8 Deepsea Blue nie różni się niczym od swoich braci, jedynie kolorem obudowy. To jednak wystarczyło, aby ta wersja skradła serca mnóstwa osób. I klienci w Polsce mają teraz w końcu sposobność oficjalnie nabyć ten model. Muszą jedynie się pospieszyć, żeby inni fani niebieskich odcieni nie sprzątnęli im całego zapasu magazynowego sprzed nosa.

Przy okazji warto wspomnieć, że przy zakupie Galaxy Note 8 Deepsea Blue w Komputroniku, klienci mogą sobie dobrać w okazyjnej cenie kartę pamięci microSD o pojemności 16 GB – trzeba zapłacić za nią tylko złotówkę. Warto skorzystać (w myśl zasady: jak dają, to bierz), bo jeśli samemu się jej nie użyje, to zawsze znajdzie się ktoś, komu się przyda dodatkowy nośnik.

Na koniec jeszcze jedna, istotna informacja: aktualnie trwa przedsprzedaż Galaxy Note 8 Deepsea Blue w Komputroniku. Wysyłka zamówionych smartfonów rozpocznie się 27 października. Dostawa jest darmowa.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona