Play wprowadza zmiany w ofercie Stan Nielimitowany Mini

To już kolejna zmiana w ofercie Stan Nielimitowany. Tym razem Play zrobił jednak ukłon w stronę klientów, którzy przymierzali się do jej wersji Mini. Od teraz mogą oni liczyć na więcej.

Play stara się odpowiedzieć na potrzeby wszystkich klientów – zarówno tych bardziej, jak i mniej wymagających. Dla tych pierwszych jest Stan Nielimitowany w pełnym jego wydaniu, tj. z pakietem siedmiu usług, w tym nielimitowanych połączeń na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów, nielimitowanego internetu w kraju oraz dostępem do TidalaShowmax (na – odpowiednio – 24 i 12 miesięcy).

Dla drugiej z ww. grup Play przygotował z kolei Stan Nielimitowany Mini. Od Stanu Nielimitowanego różni się on dość znacznie. Po pierwsze, kosztuje zaledwie 20 złotych za jeden numer (cena w przypadku oferty Rodzina bez telefonu na 24 miesiące i wyrażenia zgody na e-fakturę i komunikację marketingową; inne warianty są odpowiednio droższe). Po drugie, obejmuje on jedynie nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne, podstawowy pakiet telewizji Play NOW oraz pakiet internetu.

I to właśnie w tej ostatniej z wyżej wymienionych składowych oferty zaszła zmiana. Do tej pory klienci otrzymywali bowiem w cenie abonamentu pakiet 2 GB internetu. Od dziś Play jest o wiele hojniejszy, ponieważ za tę samą cenę każdy dostanie już 5 GB internetu. Pozostałe elementy pozostają takie same, jak do tej pory.

Trzeba przyznać, że zwiększenie pakietu o 150% bez jednoczesnego zwiększenia kwoty abonamentu zasługuje na pochwałę. Dzięki temu oferta jest atrakcyjniejsza z punktu klienta, a zapas internetu zapewnia mu komfort – psychiczny także, ponieważ użytkownik nie musi się martwić, że nagle transfer się skończy i będzie musiał czekać do początku kolejnego okresu rozliczeniowego, żeby się odnowił.

Polecamy również:

Play wprowadza zmiany w ofercie Stan Nielimitowany. Zaoszczędzi więcej klientów

Źródło: Blog Play

Komentarze

 • Linkyop

  A nie o 150%?

  • Doge Wow

   250% z 2 GB to 5 giga a zwiększa O 150%…chyba

  • Tak, w tym kontekście faktycznie powinno być o 150%, już poprawione, dzięki :)

 • Wróbel

  Coś mi się wydaje że te 5 gb to wcale nie tak dużo. Myślę że Play ma i tak taki zapas że nawet gdyby to było nielimitowane to i tak by zarobił. Uważam że to ochłap rzucony dla ubogich. A nich i oni mają…

  • MarcinS

   Nic za darmo, chcesz więcej, zapłać więcej.

   • Alenyk

    Bez jaj Play powinien sie wstydzić za traktowanie klijenta po 8 latach ktory daje w ofercie za jedyne 40 zl darmowe rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarne i 2 gb Internetu zrezygnowałem i przeniosłem sie do plusza mam 10 gb Internetu nielimitowane rozmowy do Wszystkich i stacjonarne i sms i mms bez limitu za 25 zł a Play niech sobie wsadzi głęboko te nie potrzebne nikomu dodatki

    • Piotr

     Dokładnie tak jak mówisz. Miałem od 8 lat abonament firmowy na 5 numerów co prawda nie najwyzszy ale zawsze.. nowe warunki jakie mi zaproponowano to 1 gb woecej internetu za 5 zł drozszy abonament.. śmiech i zrywanie boków.. od kilku dni mam telefon na karte i za nie całe 30 zł mam wszystko to co w abonamencie plus 11 gb wiecej internetu i jestem zadowolony.. pley to coraz większe dno..

     • Kornel

      Trochę dziwne bo sam mam abo za 75zl i z niby limitem 10GB a co miesiąc przez telefon idzie około 40-50GB i internet nie zwalnia w ogóle 😀😀 do tego na drugim numerze za 10zl HBO na 15 urządzeń… Wystarczy umieć negocjować, tyle.

    • GadAnkh

     Podobna promocja jest w Orange na kartę, za 28zł tylko internetu dostałem 35Gb(nie do przejedzenia na telefonie).

 • Tomasz Jasiński

  A2mobile za 19.99 daje wszystko bez limitu z małym lejkiem na internet 😀 bez umowy 😀
  Ta oferta play szału nie robi. Ja przeniosłem już jeden numer a chce przenieść jeszcze dwa

 • satrik

  To w a2mobile jest no limit na social media i to jest chyba naciekawsze u nich, plus to ze po miesiącu można się ewakuować a nie po roku.

  • tenes

   Za 20 dyszki to masz nolimity na wsyzstko, a nie tylko na sociale

   • jaro

    Na neta też? Jak t wygląda?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona