Ważne

Jak za darmo dostać dostęp do Spotify Premium na pół roku? Wystarczy wybrać abonament w Orange

Przyznaję, że osobiście dość długo szerokim łukiem omijałem serwisy streamujące muzykę. Kiedy jednak pojawiła się promocja, dzięki której można było wykupić dostęp do Spotify Premium na trzy miesiące za jedyne 99 groszy, postanowiłem sprawdzić, z czym się to je. I teraz nie wyobrażam sobie już życia bez tej usługi. Jeżeli Wy również tak samo czujecie, może Was zainteresować oferta Orange. W ramach abonamentu operator oferuje bowiem Spotify Premium za darmo na pół roku.

Opłata miesięczna za dostęp do wersji premium Spotify kosztuje 19,99 złotych miesięcznie. Wystarczy więc szybko przeliczyć i wówczas okaże się, że decydując się na nową ofertę Orange w Waszej kieszeni zostanie prawie 120 złotych. Nikt nie zaprzeczy, że to spora sumka – można ją przeznaczyć na coś innego, na przykład na dopłatę do trochę lepszego smartfona, dobieranego do abonamentu.

Jak podaje Orange, z oferty mogą skorzystać zarówno klienci, którzy podpisują całkowicie nowy kontrakt (w tym także przenoszący numer od innego operatora), jak i osoby, którym kończy się właśnie umowa i zamierzają ją przedłużyć. Do wyboru wszyscy mają różne plany – ich ceny zaczynają się od 29,99 złotych, a kończą na 69,99 złotych. Oczywiście mowa tu o planach indywidualnych – w przypadku Duetów i Rodzin obowiązuje nieco inna kalkulacja. Zainteresowani znajdą wszystkie niezbędne informacje m.in. na stronie Pomarańczowego.

oferta dla nowych numerów

Przy okazji warto też wspomnieć o korzyściach, jakie daje dostęp do Spotify Premium. Przede wszystkim jest to brak reklam, ale również możliwość odtwarzania wybranej piosenki z całego albumu (w wersji darmowej można tylko losowo, bez konkretnego wskazania) i swobodnego przełączania utworów oraz lepsza jakość dźwięku. Dla niektórych nieoceniona okaże się też funkcja pobierania muzyki, czyli opcja słuchania jej offline.

Źródło: Blog Orange

Komentarze

 • Miki Patynowski
 • Krystian

  A czy abonenci którzy dwa miesiące temu przeszli do Orange z innej sieci ale numer będzie aktywny dopiero za miesiąc też mogą korzystać ze spotify?

  • Karol Czarnecki

   Klienci Orange nawet na kartę poprzez aplikację “Mój Orange” dostają 3 miesiące Premium za darmo, później 19,99 zł mies., które jest zabierane z konta prepaid.

 • Dziki Dzik

  A ci co pół roku temu przedłużyli lub podpisali umowę łapią się?

 • Warto dodać, że usługa premium nie miesza playlist. Ostatnio zdegradowałem się do wersji darmowej, bo chcę zmienić bank (ale bardzo nie po drodze mi do mista) i szlag mnie trafia, bo wersja nieodpłatna do wybranych playlist dorzuca swoje kawałki “sugerowane”.
  Muszę się w końcu ruszyć z domu i ogarnąć nowe konto, żeby na spokojnie ogarnąć sobie znowu premium…

 • Paweł

  A biorąc w abonamencie Xperię X 2 lata gratis. Taki deal oferowali mi tydzień temu :)

 • Jakub Edward Kowalski

  to to mnie właśnie wku… w Orange a co że stałymi klientami?? No tak umowa podpisana to… Play jak już dawał darmowy rok na showmax to wszystkim, btw strasznie żałuję że zmieniłem po 8 latach Play na orange czekam do końca umowy i na pewno tam nie zostanę (musiałem się to uzewnetrznic :P )

 • RohanPL

  Nic nigdy nie jest za darmo, nawet żeby dostać wpier*ol należy się postarać.

  • Tu Cię zaskoczę, bo ja kiedyś bym dostał (dokładniej w swoje urodziny) od przypadkowego kolesia, bo mnie z jakimś gościem pomylił ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona