OnePlus 5 z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej od teraz dostępny w nowej wersji kolorystycznej

Na początku każda konfiguracja OnePlus 5 dostępna była wyłącznie w jednej wersji kolorystycznej. Ostatnio jednak producent wprowadził również wariant Soft Gold, a teraz nastąpiło kolejne „ubogacenie” oferty.

Coby z tradycji stało się zadość przypomnijmy, że kiedy OnePlus zaprezentował OnePlus 5, do sprzedaży trafiły dwie wersje kolorystyczne, ale każda dostępna była jedynie w jednej konfiguracji. Smartfon z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej miał obudowę w kolorze Slate Gray, natomiast model z 8 GB RAM i 128 GB przestrzenią na pliki użytkownika pokrywał metal w odcieniu Midnight Black.

Na początku sierpnia OnePlus zdecydował się jednak dołączyć do oferty również limitowaną wersję OnePlus 5 w kolorze Soft Gold. Nie wiem, jaką popularnością cieszy się to wydanie, ale nadal widnieje ono na stronie producenta i wciąż można je kupić. W tym przypadku klienci otrzymają 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, czyli dokładnie tyle samo, co w wariancie Slate Gray.

To znaczy do tej pory, ponieważ OnePlus 5 z 8 GB RAM i 128 GB przestrzeni na pliki użytkownika od tej pory dostępny jest w dwóch odsłonach. Oprócz Midnight Black klienci mogą wybrać także wersję Slate Gray. Co ciekawe, ta ostatnia wysyłana jest od razu po złożenia zamówienia, natomiast na pierwszą użytkownicy muszą poczekać trochę dłużej. Chyba więc wiadomo, dlaczego producent zdecydował się na taki ruch – a przynajmniej tak to wygląda.

OnePlus 5 (fot. OnePlus)

Źródło: OnePlus

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona