Ważne

Całkiem fajny ten drugi ekran w Meizu Pro 7

Meizu zamierza zaprezentować swojego nowego flagowca 7 lipca, ale już teraz wiemy o nim sporo. Wszystkie przecieki i plotki są zgodne co do tego, że w smartfonie pojawią się dwa wyświetlacze: jeden główny oraz pomocniczy – na pleckach urządzenia.

Nowe obrazy, które pojawiły się w sieci potwierdzają wspomnianą wyżej wersję. Prezentują one Meizu Pro 7 w etui, które ma specjalne wycięcia na dodatkowy ekran z tyłu smartfona. Pomocniczy panel nie wygląda jak pełnoprawny, dotykowy, kolorowy wyświetlacz. Może to być ekran e-ink, choć opierać takie opinie o grafiki promocyjne jakichś etui to jak wróżyć z fusów. Naprawdę ciekaw jestem, jak będzie sprawdzać się ten dodatkowy bajer.

Widzimy jednak, że oprócz daty i godziny, na ekranie pojawiają się notyfikacje dotyczące wiadomości i nieodebranych połączeń, a zaraz nad wyświetlaczem znajduje się podwójny aparat zorientowany poziomo. Mają to być dwie 12-megapikselowe kamery dostarczone przez SONY: IMX386 (taką samą ma Xiaomi Mi Max 2) i IMX286 (spotykana w Honorze 8).

Meizu Pro 7 ma wyjść w trzech wariantach: 4 GB/64 GB, 6 GB/128 GB i 8 GB/128 GB. Procesorem napędzającym tego „dwuekranowego” smartfona ma być MediaTek Helio X30.

źródło: WeiboTheAndroidSoul

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona