Ważne

Shuttle+ Music Player jest dostępny za grosze na Androida!

Tradycją w Google jest to, że co tydzień w Sklepie Play pojawiają płatne aplikacje, których ceny zostają obniżone do 50 groszy, a promocja trwa całe 7 dni. Nie inaczej stało się wczoraj. Czy warto zainteresować nowymi obniżkami apek na Androida?

Co w tym tygodniu zostało przecenione? Odtwarzacz muzyki. Nie brzmi to dość kusząco, jednak warto się tej aplikacji przyjrzeć. Shuttle+ Music Player to wersja Pro darmowego odtwarzacza Shuttle Music Player. Od razu po rozpoczęciu korzystania z aplikacji zwróciłem uwagę na jej wygląd. Można rzec, że ten program to idealna definicja Material Design.

Aplikacja waży nieco ponad 4 MB jednak pozwala na wiele konfiguracji. Zacznijmy od tego, że Shuttle+ ma wbudowany korektor. Jeśli Twój telefon takowego nie ma ani wbudowanego, ani w odtwarzaczu muzycznym, to warto zainteresować się tym programem (na przykład telefony Huawei). Sam wygląd możemy dowolnie zmieniać zaczynając od wyboru motywu, kończąc na konfigurowaniu poszczególnych elementów. Poza tym znajdziemy tam wiele udogodnień związanych ze słuchaniem muzyki.

Dla kogo jest Shuttle+? Przede wszystkim dla tych, którzy nie mają innego odtwarzacza muzyki. Wielu producentów woli pozostać przy niezbyt wygodnym rozwiązaniu w postaci Google Play Music. Chińczycy natomiast są znani ze stosowania brzydkich i niewygodnych aplikacji. Są też telefony, które nie maja wbudowanego korektora, a jak wiemy, on się często przydaje. Aby zakupić tę aplikację należy wejść pod ten link lub odnaleźć ją w Sklepie Play.

Poza Shuttle+ w promocji za 50 groszy udostępniono grę, która jest zapewne większości z Was znana – mowa tu o Cut the Rope. Jest to tytuł dosyć stary, jednak wciąż cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego – ma proste zasady, a poczynaniami postaci łatwo się steruje (choć tylko pośrednio), a jednocześnie wymaga to logicznego myślenia. Aby zakupić tę aplikację należy wejść pod ten link lub odnaleźć ją w Sklepie Play.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona