Ważne

Google Muzyka Play uruchamia funkcję przeznaczoną tylko dla Samsunga Galaxy S8 i S8+

Jeśli przypomina nam się coś związanego z Samsungami i aplikacją Google Muzyka Play, to całkiem słusznie. W kwietniu Google poinformowało, że będzie współpracować z Koreańczykami i że domyślnym odtwarzaczem muzycznym w Galaxy S8 i S8+ będzie właśnie Google Muzyka. Miało to za sobą nieść dodatkowe korzyści. Jedną z nich właśnie ujawniono, ale nie jest to raczej odkrywcza, wstrząsająca i pożądana przez wszytkich funkcja.

Dodatki, na jakie mogą liczyć właściciele Samsungów Galaxy S8 i S8+, to na przykład dodatkowe miejsce na wirtualnych półkach z piosenkami. „Zwykły” użytkownik może umieścić tam 50000 ulubionych utworów, zaś Google w imię współpracy z Samsungiem udostępnia dwa razy więcej miejsca. Zatem użytkownicy es-ósemek mogą zgromadzić w kolekcjach do 100000 utworów.

Oprócz tego, można było skorzystać z 3-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego, choć to akurat dotyczyło wszystkich, którzy byli w posiadaniu jakiegokolwiek smartfonu Samsunga. Teraz Google udostępnia kolejny bonus, tym razem tylko dla Galaxy S8 i S8+.

Funkcja nazywa się New Release Radio. Tak, to nic innego jak spersonalizowana lista z najnowszymi wydaniami. Na pewno nie jest to jakieś trzęsienie ziemi ani coś, czego z utęsknieniem wyczekiwaliśmy. Ot, kolejna stacja radiowa, którą Google jest w stanie dostarczyć każdemu użytkownikowi serwisu Muzyka. I prawdopodobnie tak się stanie, kiedy tylko New Relase Radio przestanie być funkcją na wyłączność dla SGS 8 i 8+.

źródło: Sammobile

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona