Wiko VIEW

Wyciekają zdjęcia prasowe Moto G5S

Jakiś czas temu Grzesiek szeroko opisywał dla Was plan wydawniczy Lenovo, który wyciekł do sieci. Wygląda na to, że po niespełna tygodniu przysłowiowej ciszy w eterze, Lenovo znów nie udało się utrzymać wyglądu urządzenia w tajemnicy.

Grafiki wyciekły za sprawą serwisu AndroidAuthority. Wyglądają one wiarygodnie, a sam news powoli rozprzestrzenia się także i po zagranicznych serwisach branżowych. Można więc wyjść z założenia, że jest coś na rzeczy, acz trzeba tutaj zdać sobie sprawę z tego, że poznaliśmy jedynie “opakowanie”, a niemal cała specyfikacja techniczna nadal stanowi dla nas zagadkę. Chcecie zobaczyć, jak będzie – najpewniej – wyglądała Moto G5S? No to przewińcie odrobinę niżej ;)

Jak pisałem w poprzednim akapicie, specyfikacja pozostaje zagadką. Mówi się o ekranie posiadającym przekątną 5,2 cala, który będzie pracował w rozdzielczości 1080p. Zdaniem redaktorów AndroidAuthority, należy także spodziewać się wersji z “Plusem”, która najpewniej przekuje się na nieco mocniejszą specyfikację i nieco większy wyświetlacz.

Jeśli powyższy “plan wydawniczy”, o jakim pisał Evan Blass sprawdzi się, spodziewałbym się jeszcze wydajnego, pojemnego akumulatora, jednak w chwili obecnej po prostu nie wiemy o Moto G5S dosłownie nic więcej. Pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość.

zdjęcie tytułowe: Moto G5 Plus

źródło: AndroidAuthority.com

Komentarze

 • Paweł K

  Moto G powinna być jedna w dobrej specyfikacji. Ale wiadomo, Chińczyk jak to Chińczyk – musi narobić “pińćset” modeli do szuflady, z czego sprzeda się pewnie i tak jeden najbardziej optymalny…

  Ciekawy jestem tylko tego zapowiadanego Moto X.

 • Dtech

  Jakoś nie mogę dostrzec zasadności odświerzania Moto G5 do wersji z S. Wpakują do niego może 4 GB RAM i S626 (więc praktycznie żadna różnica względem S625)? Bo jeśli do Moto X dadzą S660 i do G5S Plus też to raczej logika w tym żadna. Chyba, że ma się tam znaleźć S630 względnie 65x.

 • mleczaj wełnianka

  Ale kompasu to pewnie nie dadzą. A o żyroskopie to już w ogóle zapomnij.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona