Ważne

Wyciekają zdjęcia prasowe Moto G5S

Jakiś czas temu Grzesiek szeroko opisywał dla Was plan wydawniczy Lenovo, który wyciekł do sieci. Wygląda na to, że po niespełna tygodniu przysłowiowej ciszy w eterze, Lenovo znów nie udało się utrzymać wyglądu urządzenia w tajemnicy.

Grafiki wyciekły za sprawą serwisu AndroidAuthority. Wyglądają one wiarygodnie, a sam news powoli rozprzestrzenia się także i po zagranicznych serwisach branżowych. Można więc wyjść z założenia, że jest coś na rzeczy, acz trzeba tutaj zdać sobie sprawę z tego, że poznaliśmy jedynie “opakowanie”, a niemal cała specyfikacja techniczna nadal stanowi dla nas zagadkę. Chcecie zobaczyć, jak będzie – najpewniej – wyglądała Moto G5S? No to przewińcie odrobinę niżej ;)

Jak pisałem w poprzednim akapicie, specyfikacja pozostaje zagadką. Mówi się o ekranie posiadającym przekątną 5,2 cala, który będzie pracował w rozdzielczości 1080p. Zdaniem redaktorów AndroidAuthority, należy także spodziewać się wersji z “Plusem”, która najpewniej przekuje się na nieco mocniejszą specyfikację i nieco większy wyświetlacz.

Jeśli powyższy “plan wydawniczy”, o jakim pisał Evan Blass sprawdzi się, spodziewałbym się jeszcze wydajnego, pojemnego akumulatora, jednak w chwili obecnej po prostu nie wiemy o Moto G5S dosłownie nic więcej. Pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość.

zdjęcie tytułowe: Moto G5 Plus

źródło: AndroidAuthority.com

Komentarze

 • Paweł K

  Moto G powinna być jedna w dobrej specyfikacji. Ale wiadomo, Chińczyk jak to Chińczyk – musi narobić “pińćset” modeli do szuflady, z czego sprzeda się pewnie i tak jeden najbardziej optymalny…

  Ciekawy jestem tylko tego zapowiadanego Moto X.

 • Dtech

  Jakoś nie mogę dostrzec zasadności odświerzania Moto G5 do wersji z S. Wpakują do niego może 4 GB RAM i S626 (więc praktycznie żadna różnica względem S625)? Bo jeśli do Moto X dadzą S660 i do G5S Plus też to raczej logika w tym żadna. Chyba, że ma się tam znaleźć S630 względnie 65x.

 • mleczaj wełnianka

  Ale kompasu to pewnie nie dadzą. A o żyroskopie to już w ogóle zapomnij.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona