Ważne

Virgin Mobile i odświeżona #DOKŁADKA w ofercie na kartę

Oferty na kartę są obecnie bardzo korzystne. Wśród operatorów jest spora konkurencja, przez co często muszą aktualizować pakiety proponowane użytkownikom. Z taką odświeżoną wersją swojej oferty 3w1 na kartę, wyszedł teraz Virgin Mobile.

Promocja #DOKŁADKA jest zapewne znana wszystkim tym, którzy aktualnie korzystają z usług Virgin Mobile. Inni mogą kojarzyć spoty z kampanii marketingowej, które reklamowały bonusy.

Aktualnie #DOKŁADKA otrzymuje kolejną odsłonę, z większą ilością gigabajtów dostępnych w pakiecie.

Dokładka 3GB, którą wprowadziliśmy w zeszłym roku, cieszyła się bardzo dużą popularnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, podtrzymujemy formułę tej promocji przy jednoczesnym zwiększeniu ilości darmowych gigabajtów.
– Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile Polska

Oto, jak przedstawiają się dotychczasowe i aktualne pakiety internetowe w poszczególnych ofertach 3w1:

 • #PEŁENLUZ (19 zł) – do tej pory 2 GB – teraz 5 GB
 • #BEZLIMITU (29 zł) – do tej pory 4 GB – teraz 10 GB
 • #NAJLEPIEJ (39 zł) – do tej pory 8 GB – teraz 18 GB
 • #DLAMNIESUPER (49 zł) – do tej pory 10 GB – teraz 20 GB

Do promocji zapisujemy się wpisując kod *222*333#. Ważność dodatkowego transferu jest taka sama, jak termin ważności aktualnego pakietu 3w1.

Ci, którzy już korzystają z promocji #DOKŁADKA, nie muszą się do niej ponownie zapisywać. Podczas automatycznego odnowienia wybranego pakietu, otrzymają oni więcej gigabajtów, zgodnie z regulaminem promocji.

Co najlepsze, #DOKŁADKA sumuje się z innymi promocjami i bonusami, na przykład dla tych, którzy przenieśli swój numer do Virgin Mobile lub są klientami sieci już ponad pół roku. Wtedy pakiety #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER otrzymują dodatkowe paczki danych z odpowiednio: 500 MB, 1 GB, 2 GB i 3 GB.

Promocja obowiązuje od dziś aż do odwołania. Więcej szczegółów znajdziecie w tym regulaminie.

Użytkownicy Virgin Mobile zadowoleni? :)

źródło: Telepolis, Virgin Mobile

Komentarze

 • Edward Piotrowski

  Virgin vs plus: zasięg i lte bez porównania

  • Endbless Blue 69

   Chcę przenieść się z Play do innego operatora i tutaj moje pytanie. Jakiego operatora byś mi polecił? Dodam tylko, że mieszkam w mieście średniej wielkości.

   • Virgin

    Virgin lub mobileviking, tyle jest do wyboru. Powiem w ten sposób -tam gdzie miałem ustawiony zasięg play w virgin- dziury zdarzają się ogromne szczególnie podczas podróży np pkp,wtedy przeskakuje na t-mobile. Dużo lepsze jest sztywne ustawienie na plus- zasięg wtedy jest jednostajny jednak prędkość internetu spada do 3mb. Inna sprawa że będąc np w virgin żonglujesz sobie tak naprawdę zasięgiem – obsługiwany jest zarówno play jak i plus czy tmobile także to kwestia testów co wypadnie u Ciebie lepsze. U mnie w miejscu w którym virgin obsługuje play bardzo stabilnie- wyniki prędkości netu są bardzo dobre.

    3g to : 16-17mb download i 3-4 upload
    LTE: 21-22mb download i 7-8 upload

    • Jaś Fasola

     Potwierdzam. Korzystam z virgin jakies 1,5 roku i, w moim przypadku, najlepiej zadziałało ustawienie na sztywno plus’a. LTE wtedy brak, ale zasięg najlepszy/najstabilniejszy. Przy czym ja mieszkam na totalnej wiosce i akurat taka opcja najlepiej się u mnie sprawdza. Gdy jadę do rodziców na kilka dni (miasto), wtedy ustawiam wybór sieci na automat i jest ok (zasięg,LTE). Ustawienie automatycznego wyszukiwania u mnie na wsi powoduje, że pada mi szybko bateria (podobno wynika to z agesywnego szukania zasięgu play’a). Wybór na sztywno jest najlepszy w praktyce.

     • grego

      a2mobile
      Pakiet Rozmowy
      Niewyczerpalne rozmowy na komórki
      i stacjonarne.
      9,90 zł

      Pakiet Wiadomości
      Niewyczerpalne SMSy i MMSy
      do wszystkich sieci.
      9,90 zł

      Pakiet Internet
      Niewyczerpalny Internet w technologii
      2G, 3G, LTE i LTE Advanced.
      9,90 zł

      19,90 zł/31 dni
      TWOJA OFERTA:
      Niewyczerpalne rozmowy do wszystkich na komórki i stacjonarne.
      Niewyczerpalne wiadomości do wszystkich sieci.
      Niewyczerpalny Internet bez limitu ilości transferowanych danych.
      A DO TEGO:
      Darmowy transfer dla aplikacji społecznościowych
      Bezpłatna aplikacja WiFi Calling
      Rok ważności konta

      NIEWYCZERPALNY INTERNET

      W a2mobile Internet dajemy najlepiej! U nas nie masz limitu ilości transferowanych danych.
      Stosujemy jedynie ograniczenia prędkości.
      0-5 GB – brak ograniczeń;
      5-10 GB – prędkość max. 3 Mb/s
      10-15 GB – prędkość max. 1 Mb/s
      powyżej 15 GB – prędkość max. 512 kb/s
      Co to dla Ciebie oznacza?
      Tyle, że wraz z ilością danych, które transferujesz prędkość Internetu stopniowo zacznie spowalniać. Znacząca większość z Was tego nie poczuje w ogóle, trzeba naprawdę dużo ściągnąć lub wysłać, żeby poczuć nasze lejki prędkości. Kupując pakiet uwzględniający Niewyczerpalny Internet masz pewność, że niezależnie od tego ile danych przetransferujesz, nie zapłacisz więcej niż za wybrany pakiet.

      A jak to działa w szczegółach?
      Pierwsze ograniczenie prędkości włączy się, gdy przetransferujesz 5GB w ramach Twojego 31-dniowego pakietu. Wtedy prędkość Twojego Internetu wyniesie nie więcej jak 3mbps. To nadal bardzo dużo!
      Gdy przetransferujesz kolejne 5GB maksymalna prędkość Twojego Internetu ponownie zmniejszy się, tym razem do 1mbps. To nadal wystarczy na swobodne przeglądanie stron, słuchanie muzyki, czy odbieranie poczty.
      Jeśli należysz do wąskiego grona najintensywniejszych użytkowników Internetu w telefonie i łączna transmisja danych przekroczy w trakcie trwania 31-dniowego pakietu 15GB, włączy się kolejne, a zarazem ostatnie ograniczenie prędkości – do nie więcej jak 512 kbps. Ta prędkość nadal pozwoli Ci na przeglądanie stron internetowych czy odbieranie poczty.

      Jeśli po włączeniu któregokolwiek ograniczenia prędkości uznasz, że chciałbyś się go pozbyć, możesz zdjąć ograniczenia prędkości maksymalnej za 5zł. Wtedy naliczanie transferu danych do 5, 10 i 15GB rozpoczyna się od nowa, podobnie jak ograniczenia prędkości maksymalnej Twojego Internetu. Pamiętaj jednak, że to nie przedłuża okresu ważności Twojego pakietu.

      Ograniczenia możesz
      w dowolnym momencie wyłączyć za
      5zł
      ZRESETUJ KODEM USSD: *200*1#

      CENY POZA PAKIETAMI

      10 GR/SMS | 10 GR/MMS | 10 GR/MIN | 10 ZŁ/GB

   • Krzysztofsf

    Sprawdz Nju Mobile bazujace na Orange.

   • Paweł Michalak

    do sprawdzenia jest jeszcze Tmobile na kartę za 25 i premium mobil oparta na plusie tez za 25, (obie mają darmowe rozmowy, sms, mms i 10GB)

 • Paweł K

  Fajnie tylko strasznie zagmatwana ta ich oferta się robi. A na obecnej, odświeżonej stronie ( po dodaniu abonamentów) internetowej to już zupełny galimatias mają. Aby cokolwiek znaleźć trzeba pół godziny zmarnować.
  To już lepiej z prostej oferty Vikingów skorzystać zamiast oczopląsu od tych wszystkich dokładek dostać.

 • Bart

  Co to za news w ogóle, przecież nic się nie zmienia.

  “#PEŁENLUZ (19 zł) – do tej pory 2 GB – teraz 5 GB”

  Te 5 GB nie jest od teraz tylko odkąd wprowadzili dokładkę czyli jakieś 1,5 roku temu. Jedyne co się zmieniło to to, że na stronie skreślili czerwoną krechą 2GB i napisali 5GB, które od dawna było dostępne poprzez dokładkę. Bez sensu. Zmiana by była jakby w #pełenluz zmienili podstawowy transfer (na 5 GB) + dokładka, wtedy by było 8 GB.

  • Kolms

   Dla #PEŁENLUZ zostaje darmowe 3GB, za to zmieniła się wartość darmowych gigabajtów dla #BEZLIMITU (z 3 na 6), #NAJLEPIEJ (z 3 na 10) i #DLAMNIESUPER (z 3 na 10). Więc nie pisz, że nic się nie zmienia.

 • zaw

  #BEZLIMITU (29 zł) – do tej pory 4 GB – teraz 10 GB
  no to w plushu jest to samo za 25 z pelnym nolimitem. aha, i przy plush abo bezterminowym sa gratisy lojalnosciowe (+2gb internetów co 3 miesiące)… nie mowiac o zasiegu / lte. moze w duzych miastach nie ma roznicy (albo nawet lekka przewaga maja wirtualni operatorzy jadacy na playu), tak w mniejszych miastach i wioskach mialem w virgin problem z zasiegiem / wydajnoscia netu. pol roku w plushu, 0 problemów.
  duzo dobrego mozna tez poczytac o nju w internatach, ale ja juz sie na orange kilka razy sparzylem i wiecej nie dotkne

 • gambino

  ja się przeniosłem teraz na próbę do a2Mobile. po miesiącu jestem wolny, więc nie zaszkodzi.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona