Ważne

Virgin Mobile rozpieści wiernych Gigawnuczków, dając w prezencie gratisowe gigabajty

Gigababcia jest hojną seniorką, chętnie obdarzającą swoich Gigawnuczków różnymi prezentami. Niedawno bowiem przygotowano promocję, w ramach której klienci, przenoszący numer do Virgin Mobile, otrzymają za darmo (i to na zawsze) dodatkowy transfer. Wielu z Was żaliło się wtedy, że sieć zapomniała o swoich obecnych klientach. Nic bardziej mylnego.

Gigawnuczkowie, którzy korzystają z jednego z pakietów #Wszystko od przynajmniej pełnych 6 miesięcy mogą bowiem liczyć na miły prezent. Każdy, kto spełni powyższy warunek, otrzyma co miesiąc, zupełnie za darmo, dodatkowy pakiet Internetu. Wielkość transferu zależy od oferty:

  • #PełenLuz – 500 MB (do wykorzystania razem 2,5 GB),
  • #BezLimitu – 1 GB (do wykorzystania razem 5 GB),
  • #Najlepiej – 2 GB (do wykorzystania razem 10 GB),
  • #DlaMnieSuper – 3 GB (do wykorzystania razem 13 GB).

Oznacza to, że teraz te same warunki otrzymują zarówno nowi klienci, którzy przeniosą numer do Virgin Mobile, jak i użytkownicy z przynajmniej półrocznym stażem. Aby dostać dodatkowe gigabajty, należy wpisać na telefonie krótki kod *222*222# i zatwierdzić w ten sposób, w jaki nawiązuje się połączenie.

Jeśli są wśród Was również tacy, którzy korzystają z usług Virgin Mobile krócej, nie oznacza to, że promocja Was ominie. Wystarczy jedynie poczekać, aż Wasz łączny staż wyniesie przynajmniej 6 pełnych okresów rozliczeniowych i wtedy również Wy będziecie mogli włączyć tę ofertę.

Źródło: Virgin Mobile

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona