Wygląda na to, że Samsung nie uśmierci linii Galaxy Note
Ważne

Wygląda na to, że Samsung nie uśmierci linii Galaxy Note

Według raportu BusinessKorea, Samsung wcale nie zamierza zakończyć produkcji smartfonów z linii Note. Wręcz przeciwnie, nowy notatnik zadebiutuje w drugiej połowie tego roku i nic nie wskazuje na to, żeby miało być inaczej.

Po, delikatnie mówiąc, wpadce z Samsungiem Galaxy Note 7, pojawiało się wiele głosów, że Koreańczycy całkowicie porzucą linię Note. To byłoby nawet zrozumiałe, bo przecież notatniki, przez jakiś czas, będą nam się kojarzyć jedynie z problemami. Nic bardziej mylnego. Koreańczycy nie zamierzają usunąć serii Note ze swojego portfolio, a kolejny model – Galaxy Note 8 – zadebiutuje jesienią.

To już kolejne potwierdzenie z pewnego źródła, które z pewnością ucieszy fanów linii Note. Smartfony Samsunga z elektronicznym piórem, to produkty unikatowe i Koreańczycy nie chcą tak łatwo z nich zrezygnować. Mało tego, chcą także utrzymać swoją dominację w tym segmencie rynkowym.

Według jednego z partnerów firmy Samsung, Galaxy Note 8 będzie miał ekran 4K, który pozwoli na lepsze doznania w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości. Ponadto rysik S Pen zostanie poddany pewnym modyfikacjom, dzięki którym powinien działać znacznie sprawniej. Nie zabraknie także skanera tęczówki oka oraz wirtualnego asystenta Bixby, który zadebiutuje wraz z Samsungiem Galaxy S8.

Należy także wspomnieć o tym, że to właśnie w tym miesiącu, Samsung ma w końcu ujawnić przyczynę problemów z modelem Note 7.  Już teraz mówi się jednak o tym, że to nie tylko wadliwa bateria sprawiała kłopoty, ale także felerna konstrukcja. Na razie jednak Koreańczycy nie podali wyników swoich testów do publicznej wiadomości, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i jeszcze poczekać…

Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy Note 7

Źródło: BusinessKorea przez AndroidPolice

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona