Klienci Aero2 i jednocześnie sieci a2mobile otrzymają w prezencie co miesiąc 3GB internetu

I to nawet przez cały rok

Opłaca się mieć kilka usług u jednego operatora. Orange ma na przykład Orange Open, a Plus SmartDom. Aero2 również przygotowało podobną ofertę, dzięki której można tylko zyskać.

Promocja skierowana jest do użytkowników, korzystających jednocześnie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI; potocznie zwane Aero2) oraz usług telefonii komórkowej pod nazwą a2mobile. Co ważne, mogą się na nią „załapać” nie tylko obecni klienci, ale również przyszli, którzy spełnią wszystkie warunki. A jest ich kilka.

Pierwszy już został wymieniony, więc przejdźmy do drugiego. Jest nim konieczność uruchomienia na numerze w a2mobile pakietu 3w1 za 19 złotych (Obfity) lub za 25 złotych (Suty). Następnie trzeba wysłać SMS-em numer seryjny karty BDI (ICCID) pod numer 8080. Jeśli jednak akurat dopiero macie zamiar zamówić nowy starter a2mobile i zrobić to przez stronę internetową, to wtedy od razu można wypełnić odpowiednie pole, aby wyrazić chęć udziału w promocji.

Po spełnieniu wszystkich ww. warunków, w ciągu dwóch dni roboczych na karcie BDI uruchomiony zostanie Pakiet Premium, w ramach którego klient otrzyma 3GB internetu LTE (jeśli oczywiście znajduje się w zasięgu), do wykorzystania przez 31 dni. Bonus może być przyznawany maksymalnie przez 12 miesięcy, począwszy od pierwszej aktywacji – jeśli tylko na numerze w a2mobile odnawiany będzie jeden z wymaganych pakietów.

Źródło: informacja prasowa, aero2

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

 • kriswolf

  Wolałbym żeby te dodatkowe GB były dodawane do pakietu obfity/suty

 • duki

  Ja jestem klientem Areo 2 ale bezpłatnego internetu BDI, to czy ta promocja mnie też się tyczy?

  • czajnik

   jeśli masz lub zamówisz kartę a2mobile to tak!

 • kot

  Niegłupio, niegłupio

Tabletowo.pl
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona