Ważne

Bezpłatny Dostęp do Internetu od Aero2 przedłużony o kolejne trzy lata

Gdyby nie decyzja o przedłużeniu świadczenia usług bezpłatnego dostępu do internetu, osoby korzystające z Aero2 musiałyby pożegnać się z możliwością darmowego łączenia się z Siecią 21 grudnia bieżącego roku.

Aero2 złożyło prośbę o przedłużenie okresu świadczenia tej usługi już jakiś czas temu. Spółka otrzymała właśnie pozytywną decyzję UKE w tej sprawie, co zapewne ucieszy kilkaset tysięcy użytkowników BDI w całej Polsce.

aero2

Firma może pochwalić się prowadzeniem tego projektu przez 5 lat, i “zaklepane” są już kolejne trzy.

Od wielu miesięcy otrzymywaliśmy zapytania od internautów na temat przyszłości bezpłatnego internetu od Aero2. Dla wielu osób to jedyna forma dostępu do globalnej sieci. Warto dodać, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która już od 5 lat realizuje skutecznie tak ważny społecznie projekt.
– Piotr Janik, członek zarządu spółki Aero2.

Piotr Janik podaje też ciekawostkę, że obecnie średnia wieku użytkowników bezpłatnego internetu od Aero2 to niespełna 40 lat.

Aero2 jest darmowe, ale korzystanie z niego niesie ze sobą pewne ograniczenia – połączenie osiąga maksymalną prędkość 512 kbps, a co 60 minut trzeba wpisać kod Captcha. Dla wielu osób nie jest to jednak jakimś wielkim problemem. Sam posiadam kartę SIM z Aero2 jako wentyl bezpieczeństwa, na wypadek, gdyby wszystkie aktualnie używane przeze mnie pakiety internetowe zechciały wykończyć się w jakimś niewygodnym momencie.

Jeśli nie macie swojej karty Aero2, a chcielibyście się dowiedzieć, co należy zrobić, żeby przez kolejne lata mieć bezpłatny dostęp do internetu, warto odwiedzić ich stronę.

źródło: materiały prasowe, Aero2

Komentarze

 • uru28

  No właśnie, kartę również posiadam(leży w szufladzie od 2 lat) ale przy obecnych cenach pakietów to z AERO2 korzystają już chyba tylko osoby w na prawdę trudnej sytuacji materialnej. Przy tym co AERO2 zrobiło raczej ciężko mówić o komforcie korzystania….

  • Ramalian

   Ja używam, bo lepszego nie potrzebuje w telefonie, full bez limitów mam w domu. Po za tym aero2 oferuje bardzo tanie pakiety 500mb za 2zł, 5gb za 5zł albo 30gb za 30zł jakby komuś tak bardzo captcha przeszkadzała.

   • Antony

    W przypadku pakietów płatnych, też trzeba co godzinę bawić się w “kapcia”?

    • djneonpl

     Nie ma “kapcia” w pakietach.

     • Antony

      Dzięki z info :)

   • Miodek

    “Poza” piszemy razem.

  • djneonpl

   Także używam, nie jestem biedny (i nikomu nie życzę trudnej sytuacji materialnej), mógłbym wybulić za neta mobilnego całkiem sporo, pytanie tylko po co? Odkąd wprowadzili pakiety to za 5zł mam co mi na miesiąc potrzeba. W domu światłowód, w pracy wifi, po drodze coś sprawdzić czy też navi/ryśki + radio net i starcza spokojnie. Generalnie dla mnie to bardzo dobra oferta karta ważna +3 lata, płacę kiedy chcę (a chcę co miesiąc ;)

 • Misio

  Trochę nadużycie w temacie. Mogą wyłączyć BDI kiedy osiągną zobowiązanie pokryciowe bodajże w paśmie 2600 TDD. Inna sprawa, że jak będzie im szło w takim tempie jak obecnie, to i tak się nie wyrobią.

  • Misio

   Pokręciłem. To jest przedłużenie o ponad 3 lata, od czasu pokrycia 50% kraju mają 3 lata jeszcze działać. 2600TDD fajne jest, bo dla ściągających jest szybsze :)

 • Fedurrr

  Brawo. Uzywam na tablecie. W pracy Wi-Fi poblokowane. Przydaje sie i jest za friko. Do kapcia sie idzie przyzwyczaic.

 • Adam

  Właśnie od miesiąca jadę na Aero2 :-) Tyle że wykupiłem sobie pakiet 30gb za 30zł i jestem zadowolony z szybkości działania. Do tego router Playa i jest rewelka.

 • Grand Launcher

  Kody captcha oraz płatne pakiety dużo łatwiej ogarnąć przy pomocy aplikacji “Aero2 Asystent”

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona