Ważne

Pojawiły się pierwsze przecieki na temat specyfikacji OnePlus 4 (5?)

Podwójny aparat, do 8 GB pamięci RAM i bateria o pojemności 4000 mAh

Na temat OnePlus 4 nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Dzieje się tak pewnie dlatego, że firma skupia się teraz na modelu OnePlus 3T, którego premiera została zapowiedziana na jutro tj. 15 listopada. W dniu jutrzejszym plotki zweryfikujemy z rzeczywistością, a teraz zobaczmy, co prawdopodobnie zaoferuje nam kolejne urządzenie od OnePlus, czyli OnePlus 4.

Jeżeli wierzyć informacjom, które pojawiają się w sieci, to następca modelu OnePlus 3 i OnePlus 3T, zaoferuje nam ciekawą specyfikację. Na pierwszy ogień weźmy aparat – tak, będzie podwójny. Taki ostatnio panuje trend i coraz więcej producentów mobilnych sprzętów decyduje się na takie właśnie rozwiązanie.

oneplus-4-specyfikacja

Render OnePlus 4

Nie ma także jasności co do nazewnictwa tego urządzenia. Może się okazać, że chiński producent przeskoczy numerację (podobnie jak uczynił to Samsung z modelem Note 7) i zaprezentuje OnePlus 5. Taka, a nie inna decyzja jest związana z chińską kulturą, bo w Chinach uważa się, że cyfra 4 przynosi pecha, dlatego też unika się jej jak ognia.

Ekran AMOLED ma mieć 5,3 cala i rozdzielczość 2K. Procesor, który będzie napędzał to urządzenie, to Qualcomm Snapdragon 830 lub 835. Podobno producent może się zdecydować także na dwa warianty tego modelu z 6 i 8 GB pamięci RAM. Zastosowana bateria ma legitymować się pojemnością 4000 mAh. Całość została upakowana w metalowo-szklaną obudowę, jak przystało na flagowe urządzenie.

Czy ta specyfikacja faktycznie się potwierdzi? Być może, ale na razie jest zbyt wcześnie, by pokusić się o potwierdzenie tych plotek. Urządzenie może zadebiutować w czerwcu lub lipcu przyszłego roku, a do tego czasu przeczytamy o nim zapewne jeszcze nie jeden raz.

* Na zdjęciu wyróżniającym OnePlus 3

Źródło: AndroidPure

Komentarze

 • Ciekawe dlaczego miałby być mniejszy ekran

  • GrzegorzBrzęczyszczykiewicz

   Nawet te 5.3 to spora przesada. Flagowce powinny mieć max 4.7 cała.

   • FireFrost

    I dlatego Samsusng Alpha sprzedał się jak gówno.

   • stark2991

    Jesteś w mniejszości

   • Robo

    Co Ty za bzdury opowiadasz. Ja od 4 lat posiadam prawie 6″ i nie ma opcji bym zamienił na coś znacznie mniejszego.
    Pozdrawiam miłośników minimalizmu – a jednak rozmiar ma znaczenie :)

  • stark2991

   Bo 5.5″ wielu odstrasza. Dla mnie te 5.3″ to byłby idealny kompromis

 • FireFrost

  Fake. OnePlus nigdy nie da mniejszego ekranu w swojej flagowej serii

  • stark2991

   A kto tak powiedział?

   • VMortens

    Nikt, a jednak tak będzie.

 • Gac

  Alpha sprzedawala się jak gówna przez ekran jego wielkość i rozdzielczość i śmiesznie mała baterie a tak poza tym nie był taki zły telefon miałem go chwilę

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona