OnePlus 3T zadebiutuje w grudniu, a OnePlus 4 w sierpniu 2017 roku

Kiedy OnePlus zadeklarował, że nie zamierza już wypuszczać na rynek kolejnych średniaków, wszyscy pomyśleli, że jedynym smartfonem, zaplanowanym na ten rok jest OnePlus 3. Teraz wiemy już, że byliśmy w błędzie, ponieważ producent szykuje do premiery OnePlus 3T. Urządzenie ma zostać zaprezentowane w przyszłym miesiącu. Równocześnie pojawiła się także pierwsza informacja, dotycząca OnePlus 4 – przyszłoroczny flagowiec ma podobno zadebiutować w sierpniu 2017 roku.

Teoretycznie mamy więc jeszcze co najmniej miesiąc, aż OnePlus zaprezentuje “inną” wersję OnePlus 3. I choć pojawiło się już kilka doniesień na temat OnePlus 3T, to wciąż wiemy mniej niż więcej o tym modelu. Smartfon ma być podobno o około 80 dolarów droższy od swojego pierwowzoru, ale cały czas nie wiadomo, za co konkretnie producent każe sobie “dopłacić”.

Wśród najbardziej prawdopodobnych scenariuszy wymienia się procesor Qualcomm Snapdragon 821. 80 dolarów to jednak zdecydowanie za dużo, jak za nowy i tylko niewiele mocniejszy od Snapdragona 820 układ oraz (co bardzo prawdopodobne) najświeższego Androida (choć też raczej w wersji 7.0, a nie 7.1), dlatego powinniśmy oczekiwać jeszcze innych zmian względem OnePlus 3.

Niektórzy z Was piszą, że może to być też większy (bo 6-calowy wyświetlacz), albo zwiększona z Full HD (1080×1920) do QHD (1440×2560) rozdzielczość ekranu przy takiej samej przekątnej. W sieci pojawiła się także informacja, że OnePlus 3T ma mieć 16 Mpix sensor Sony IMX398, który zadebiutował razem z Oppo R9S (zamiast Sony IMX298), choć to też wciąż plotka.

Źródło: @krispitech, Tech Updates

Komentarze

 • FireFrost

  Sam jestem ciekaw co to będzie. OnePlus 3 to udany i kompletny model, nie ma zbyt wielu rzeczy do poprawy, więc może faktycznie będzie to po prostu wersja z większym ekranem???

 • Maciek Marko

  Jeśli wszystko lepsze to mogliby chociaż też zaskoczyć o przynajmniej 500 mAh większą baterią!

 • sudione

  Ja w pierwszej kolejności liczę na powrót karty microSD (model X) oraz wyjście video z portu USB-C. Dodatkowo takie oczwiste rzeczy jak Android 7.1 na podkładzie, lepszy aparat oraz akumulator (minimum 3500mAh). Za to będzie można dopłacić. W innym przypadku sam Snapdragon 821 nie wystarczy, bo na 100% 8GB RAM’u do tego telefonu nie włożą.;)

 • macsee

  Posiadam OnePlus3 i obecnie są tylko 2 rzeczy które moim zdaniem można by poprawić. Aparat i video z tym że nie wiem czy to kwestia sprzętowa czy oprogramowanie bo miałem wcześniej LG G2 i mam wrażenie że zdjęcia czasem lepiej wyglądały na LG G2. Zdjęcia mają trochę z dużo szumu, szczególnie słabo wygląda to wieczorem. Video trochę się gubi z łapaniem ostrości nawet kiedy jest wystarczająco dużo światła i nagranie wygląda jakby obraz nie był płynny. Druga to przydałaby się większa bateria choć tragicznie nie jest. Ogólnie oceniam telefon bardzo dobrze.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona