OnePlus 3T przedpremierowo w Oppomart

Choć OnePlus 3T zadebiutować ma dopiero 15 listopada, to Oppomart już umieścił go na swojej stronie (oczywiście z adnotacją Out of stock). Sklep podał przy okazji cenę, która jest jeszcze wyższa niż się spodziewaliśmy.

Według jednego z doniesień, OnePlus 3T miał być droższy od OnePlus 3 o około 80 dolarów. Tymczasem na stronie Oppomart widnieje cena 499 dolarów – to o dokładnie 100 dolarów więcej niż trzeba zapłacić za pierwowzór. Na szczęście może wynikać to z faktu, że sklep dolicza sobie odpowiednią marżę, a smartfon bezpośrednio od producenta będzie kosztować te 20 dolarów mniej.

Oppomart podaje również specyfikację OnePlus 3T, ale tak naprawdę nie dowiadujemy się tutaj niczego nowego, o czym nie byłoby mowy w przeszłości. Ponownie więc słyszymy o zastosowaniu czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 821 2,35 GHz, 16 Mpix aparatu głównego Sony IMX398 z OIS (optyczną stabilizacją obrazu) i 5,5-calowego wyświetlacza o rozdzielczości Full HD (1080×1920), choć tu akurat sklep nie precyzuje, w jakiej technologii jest on wykonany (ale można mieć niemal 100% pewność, że będzie to ponownie Optic AMOLED).

Wystawianie na sprzedaż niezaprezentowanych jeszcze smartfonów to powszechnie stosowana przez Oppomart praktyka. Nauczeni doświadczeniem powinniśmy jednak pamiętać, że sklep w takich przypadkach dość często podaje niezgodną z prawdą specyfikację techniczną (patrz przykład podlinkowany powyżej). Oznacza to, że nie pozostaje nam nic, jak tylko cierpliwie czekać na oficjalną premierę OnePlus 3T, która już 15 listopada. Wtedy wszystko stanie się jasne.

Dzięki Damian!

Źródło: Oppomart

Komentarze

 • anemusek

  Smarfony w zastraszającym tempie drożeją, a przepaść między realną wartością i cena rośnie jeszcze szybciej. Wszyscy chcą być “premium” jak apple i doić klientów ale mocno hamujący rynek smartfonów może świadczyć, że większość klientów nie ma ochoty wcielać się w rolę zwierzyny z porożem.
  Ciekawe czy damy się jednak ogłupić czy producentów czeka wyjatkowovtwarde lądowanie? Dla nas klientów lepsze było by to drugie.

  • FireFrost

   Przeciez OnePlus daje swoje flagowce za połowę ceny flagowców Apple czy Samsunga, więc te żale to chyba nie pod tym wpisem powinny być

   • Taka prawda

    Ale to wciaz TYLKO one plus…

 • I†achi

  Damianie, co Ty im podesłałeś? Sklep sobie po prostu wstawił do oferty telefon o którym wiedzą tylko że będzie lepszy od OP3, ale nie znają nawet jego ceny. I nie można go kupić. W skrócie, Chińczyk, Huj Dupo, dla picu wstawił telefon do sklepu, a portale pokroju tabletowo robią z tego wielkiego News’a -,- Żałosne. Nawet już jeden komentujący w to uwierzył… I kto jest autorem? Pan Dąbek :D Aż tak bardzo potrzebujecie kasy z reklam? Moja droga redakcjo….

  • anemusek

   Znaczy niezależnie od sklepu gdzieś pojawiły się przecieki, że będzie o 80 dolców droższy. To całkiem sporo, tak z 20%… Szybujace ceny to zresztą standard ostatnio nawet u chińczyków.

   • Paweł Usinowicz

    Nie tak szybujace, bo ja za. Oneplus 3T zapłaciłem ok 2 tys a więc cena podrozala o 200 zł ale opłacało się bo to wg mnie najszybszy tel na rynku, zero lagow, wszystko śmiga aż miło :))

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona