Ważne

Nokia D1C w AnTuTu zdradza nowe informacje na temat swojej specyfikacji

Po Geekbench przyszedł czas na kolejny benchmark – tym razem Nokia D1C została dostrzeżona w AnTuTu. Dzięki temu dowiedzieliśmy się na jej temat nieco więcej.

AnTuTu pod względem ilości dostarczanych informacji jest hojniejsze niż Geekbench, ale i tak nie zdradza tyle, co GFXBench. Czekamy więc z niecierpliwością, aż Nokia D1C pojawi się również w tym benchmarku. Na razie jednak musimy zadowolić się tym, co mamy. Chociaż i tak mamy już całkiem sporo.

Dzięki Geekbench dowiedzieliśmy się, że Nokia D1C została wyposażona w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 o częstotliwości taktowania 1,4 GHz z układem graficznym Adreno 505, 3GB RAM i Androida 7.0 Nougat.

AnTuTu uzupełnia informacje na temat specyfikacji Nokii D1C o wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 32GB pamięci wewnętrznej (raczej nie powinno zabraknąć obsługi kart microSD), aparat główny 13 Mpix i kamerkę 8 Mpix na przodzie. Benchmark potwierdza też w 100% to, co podał wcześniej Geekbench.

Nokia D1C w AnTuTu

Nokia D1C w AnTuTu

Nokia D1C zapowiada się więc na ciekawego, choć raczej dość przeciętnego i niewyróżniającego się z tłumu średniaka. Na horyzoncie jest jednak również Nokia P1, czyli flagowiec „nowej” Nokii.

*Na grafice wyróżniającej koncept, przedstawiający, jak mógłby wyglądać nowy smartfon Nokii

Źródło: Playfuldroid!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona