Smartfony Lenovo z serii Moto Z i Moto G4 otrzymają aktualizację do Androida Nougat w czwartym kwartale 2016 roku

Właściciele smartfonów Lenovo z serii Moto, jak mało którzy, mogą być pewni, że ich urządzenia otrzymają aktualizację do nowszej wersji systemu. W przypadku Androida Nougat proces ten ma się rozpocząć w czwartym kwartale 2016 roku.

Jako pierwsze otrzymają go oczywiście najnowsze urządzenia, czyli Moto Z, Moto Z Force, Moto Z Play, Moto G4 i Moto G4 Plus. Do tego czasu tegoroczne flagowce z serii Moto powinny pojawić się już w Polsce, więc na ich posiadaczy może od razu czekać miła niespodzianka.

Oczywiście nie tylko ww. piątka może spodziewać się aktualizacji do Androida Nougat. W kolejce jest jeszcze m.in. Moto G Play (również z tego roku), Moto G 2015Moto X Play, Moto X Style czy Moto X Force. Te jednak otrzymają nową wersję systemu najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku.

Sam producent na razie nie podaje oficjalnie żadnych konkretów, ponieważ – jak mówi – musi być pewny, że aktualizacja sprawi, że urządzenia będą nadal działały jak najlepiej. Wszystko musi więc zostać maksymalnie dopracowane, żeby nowa wersja systemu przyniosła same korzyści.

*Na zdjęciu wyróżniającym Lenovo Moto G4 Plus

Źródło: Droid Life

Komentarze

 • LinekPark

  Czyżby, niestety, dorzucali nakładkę?

  • ul

   tego nie zrobią , ale moga dorzucić bloatware od MS. Jakąś tam umowe zawarli lenovo-MS

 • Kamil

  Mam nadzieję że na x Play długo nie będzie trzeba czekać, ciekaw jestem jak będzie na nougatcie działał

  • LinekPark

   Mam nadzieję, że będzie to 1 kwartał 2017, mam X Style.

 • renogo

  A co z resztą, półroczny telefon to staroć pomimo 8 rdzeni i 2 Gb pamięci?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona