Ważne
Wiko VIEW

Samsung 28 października wznowi sprzedaż Galaxy Note 7 w Europie

Samsung sukcesywnie wymienia wszystkie, wadliwe Galaxy Note 7. I choć jeszcze nie wszyscy klienci otrzymali nowy egzemplarz, to na niektórych rynkach już wznowiono sprzedaż. W Europie ma ona ruszyć na powrót 28 października.

Według informacji, przekazanych przez Samsunga, w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej, czyli dwóch, najważniejszych rynkach dla producenta (obok Chin, ale tam sytuacja wygląda nieco inaczej) już 60% Galaxy Note 7 z wadliwą baterią zostało wymienionych na nowe. Z kolei w Singapurze aż 80% klientów otrzymało w pełni sprawny i bezpieczny egzemplarz.

Samsung pochwalił się również, że 90% osób, które zakupiło Galaxy Note 7, nie zdecydowało się go wymienić na Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge (a była taka możliwość; różnicę w cenie zwracano w bonach), tylko postanowiło cierpliwie poczekać na nowy egzemplarz.

W użyciu wciąż jest jednak wiele Galaxy Note 7 z wadliwą baterią, dlatego Samsung nawołuje, aby klienci wyłączyli smartfon i zwrócili go w odpowiednim punkcie.

Źródło: Engadget, Samsung, BGR

Komentarze

 • xxx

  BOOOMBOWA wiadomość :D

 • Sloma86

  Wielka szkoda że samsung nie wspomniał jaki procent egzemplarzy wymienił do tej pory w Polsce …
  3-5% ?

  • Wiemy tylko, że w Europie wymieniono 57% wszystkich Galaxy Note 7 z wadliwą baterią.

   • Sloma86

    Ciekawa informacja, z tego co mi wiadomo w niemczech, tak jak i w Polsce wymiana idzie jak krew z nosa pod górkę czyli słabo.
    Może w uk i europie zachodniej idzie im lepiej, bo gdyby wziąć pod uwagę rynki polski i niemiecki to procent wymienionych egzemplarzy telefonów byłby znacznie niższy.
    Dobrze wiedzieć że przynajmniej w reszcie europy idzie to sprawnie, gdyby u nas się to tak odbywało to nie miałbym potrzeby pisania o tej wymianie codziennie pod artykułami dotyczącymi tego procesu.
    Wg. wymiany informacji na pewnym forum androidowym niewielka ilość osób otrzymała w Polsce sprawny egzemplarz telefonu, a duża część czeka bez żadnych wieści na temat dokładnego zwrotu urządzenia (wysyłki bądź gotowości do odbioru w serwisie/sklepie).
    Gdyby był Pan skłonny dowiedzieć się w samsungu jak im idzie wymiana i jaki procent telefonów do tej pory wymienili to byłbym bardzo wdzięczny gdyby później podzielił się Pan tą informacją tutaj.
    Pozdrawiam

  • 1nazir

   A ja wręcz przeciwnie. Jestem bardzo zadowolony ze samsung nic nie wspoimnial ile tel wymienił.
   A po co ma dupe statystykami zawracać.
   I powiem więcej. Co niektórym internetowym trollom i mendom to bym na ich miejscu w ogóle nie wymienił telefonu.
   Albo przetrzymabym ich pol roku co tydzien obiecując kit ze lada moment wymienią. Na odczepnego dałbym im bony. ( bony na darmowa zupe w caritasie)
   A jak się by komuś nie podobało to niech się buja jeden z drugim po sądach.
   Bo hajterom mendom i trollom mowie stanowcze NIE!

   • Sloma86

    To że nie podali ile do tej pory zdołali wymienić tych note 7 w Polsce świadczy tylko o tym że zapewne słabo im to idzie.
    Bujać to się można by było gdyby oddali pieniądze za telefon, a tak trzeba czekać aż łaskawie wymienią na sprawny. Ogólnie telefon był dobry pod względem specyfikacji i funkcji, jednak te ciągłe restarty uniemożliwiały korzystanie z niego, aczkolwiek urządzenia każdego producenta w przypadku wystąpienia tak częstych restartów były by nieużywalne. No ale niech wreszcie się ruszą i wymienią te telefony skoro im tak sprawnie idzie za granicami naszego kraju.

 • The_Ecki

  Teraz już nikt nie będzie tego kupował.

 • Greg

  Mojego nie wymienili, bez pytania zwrócili kasę na konto. (Gear VR pozwolili zatrzymać:) )

 • adi

  Nie rozumiem jak taki GIGANT nie morze sobie poradzić z tym problemem to jakaś kpina
  pozwalniał bym tych INZYNIERÓW.. co za oszołomy

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona