Ważne

W kilku krajach klienci poczekają na Galaxy Note 7 nieco dłużej

Nie bójmy się tego powiedzieć: Galaxy Note 7 już jest bestsellerem. Smartfon sprzedaje się tak świetnie, że Samsung od samego początku ma problemy z zapewnieniem wystarczającej liczby egzemplarzy tego modelu. Dlatego mieszkańcy niektórych krajów poczekają na niego nieco dłużej.

W Malezji Galaxy Note 7 miał oficjalnie zadebiutować 19 sierpnia, a więc za dokładnie tydzień. Samsung jednak przesunął premierę o kilka tygodni. Smartfon trafi więc do sprzedaży w sierpniu, ale kiedy dokładnie – nie wiadomo. Oczywiście klienci, którzy zamówili już urządzenie w przedsprzedaży na oficjalnej stronie producenta lub u jego partnerów, otrzymają sprzęt. Z tym, że nieco później.

Oświadczenie malezyjskiego oddziału Samsunga ws. Galaxy Note 7

Oświadczenie malezyjskiego oddziału Samsunga ws. Galaxy Note 7

Wcale nie weselej jest w Rosji i na Ukrainie. W tym pierwszym kraju Galaxy Note 7 miał zadebiutować 2 września. Samsung jednak przesunął premierę o dwa tygodnie, na 16 września. Dłużej natomiast poczekają Ukraińcy. Przedsprzedaż najnowszego smartfona Koreańczyków miała rozpocząć się u naszych wschodnich sąsiadów 16 sierpnia, zaś sprzedaż właściwa 2 września. Ale podobnie, jak w Rosji, tak i tam klienci będą musieli uzbroić się w więcej cierpliwości, ponieważ przedsprzedaż wystartuje 7 września, a rynkowy debiut najnowszy Notatnik zaliczy dopiero 30 września.

Nieco krócej poczekają natomiast Holendrzy. Galaxy Note 7 trafi do nich tydzień później niż pierwotnie planowano, czyli 9 września:

Źródło: SoyaCincau przez GSMArena, gagadget przez GSMArena, @SamsungMobileNL przez SamMobile

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona