Ważne

Orange znów daje darmowy pakiet internetu – tym razem 24GB, ale tylko na 3 dni

Końcówka zeszłego tygodnia nie była zbyt łaskawa dla Orange. Dość długa, kilkugodzinna awaria w czwartkowe popołudnie przysporzyła klientom sporo problemów, a – co najbardziej irytujące dla użytkowników pomarańczowego operatora – końcówka awarii dała się we znaki również w piątkowy wieczór. Spróbujmy jednak o tym zapomnieć, bo – z racji zakończenia EURO 2016, wygranego przez Portugalię – Orange znów rozdaje darmowe pakiety internetu.

Orange, chcąc się zrehabilitować za wspomnianą awarię, umożliwiło korzystanie z darmowego internetu na terenie kraju przez cały weekend. Weekend się skończył, a wraz z nim piłkarskie Mistrzostwa Europy, których finał, chyba się ze mną zgodzicie, był strasznie nudny (poza kilkoma fragmentami). Jak po każdym meczu, także i tym razem użytkownicy Orange mogą korzystać z bezpłatnego pakietu internetu.

Jeśli jesteście użytkownikami sieci Orange, możecie wejść w posiadanie pakietu 24GB (bo na EURO grały 24 drużyny). Niestety, pakiet znów ważny jest tylko trzy dni – szkoda, bo 24GB to dużo i wielu z Was nie będzie w stanie wykorzystać tylu danych. Ale z drugiej strony – wizerunkowo i tak zagranie to wygląda świetne.

Aby otrzymać pakiet darmowego internetu, należy wysłać SMS pod numer 277 o treści EURO. Koszt wysłania wiadomości w taryfach na kartę to 20 groszy, a w taryfach na abonament – zgodna z cennikiem.

Pakiet można aktywować do 13 lipca i ważny jest przez trzy dni, a dokładniej do północy trzeciego dnia po aktywacji.

Tym samym kończy się akcja „Giga za gole”.

źródło: Orange, regulamin

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona