Wiko VIEW

Orange miało awarię, teraz Wy macie darmowy internet – przez cały weekend

Wczorajszego popołudnia rozpoczęła się jedna z największych awarii sieci komórkowych ostatnich lat. Trwała przez wiele długich godzin i dotknęła zarówno użytkowników sieci Orange (w tym oczywiście nju mobile), jak również te osoby, które korzystając z ofert innych operatorów, były w roamingu Orange. Pomarańczowy operator przeprosił za sytuację i postawił na ciekawe zadośćuczynienie.

Jak widzicie na grafice załączonej jako tytułowe zdjęcie, użytkownicy sieci Orange w najbliższy weekend (tj. 9-10 lipca) będą mogli korzystać z internetu mobilnego na terenie kraju całkowicie za darmo. Wydaje się to bardzo dobrą propozycją ze strony operatora.

Co ważne, mowa zarówno o klientach pre-paid, jak i abonamentowych (indywidualnych i biznesowych). Dotyczy to również użytkowników nju mobile.

Jeśli korzystacie z pakietów, to transmisja danych z weekendu ich nie zmniejszy. Rozliczenia dokonamy automatycznie bez konieczności kontaktu z nami.

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności, które mieliście w wyniku awarii.

– tłumaczy Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange

źródło: Orange

Komentarze

 • Rob

  “Orange miało awarię”.
  Według mnie awarie ma nadal, bo znów rozmowy 2G działają, a internet padał (Wrocław) i nie działa.
  Kiedyś orange miał u mnie bardzo dobre HSDPA, ale tak jak z neo, tak z ich mobilnym netem z miesiąca na miesiąc było tylko gorzej.
  Teraz mamy jakąś kumulację.
  Zamiast dawać nie działający darmowy net, może lepiej niech ogarną ten za przeproszeniem burdel.

 • Awaria trwa nadal / znowu ;p

 • Prezii

  nie dziala, zdejmuje z pakietu wakacyjnego, kolejna sciema Orange, marketingowo brzmialo milo, nie przecze… a problemy nadal sa….

 • Fedurrr

  Po za oferta nie mobile co ten Orange ma ciekawego? Wg mnie nic? Maszt mam blizej ich niż konkurencji a net w 3g czy lte mizerny. Padnie sieć to roamingu nie ma krajowego.
  W Vikings mobile obejrzałem spokojnie ostatni półfinał euro a koledzy w pracy na Orange (Ci starsi glownie) wpadli w panikę. Dzwonić nawet nie mogli. Miasto Gdynia konkretnie. Dziś też jestem pewien że w pracy obejrze finał gdyż mam taką możliwość i nie ma stresu że padnie cała sieć play, t-mobile itp
  Jeszcze tylko teścia namówić Muszę by pomarańczowych opuścił bo się męczy strasznie. O braku HD voice w Orange nie wspomnę i simlocka na telefonach. Toś to jaskinia sieć.

 • szoking

  Mi tam się takie zadośćuczynienie podobało bardzo. Akurat mi się net skończył w pakiecie, a mam nowy telefon z mediaepert i wiadomo, zę się chciałem trochę pobawić ajkimiś nowymi apkami, więc dla mnie ideolo to trafiło:)

 • bartol

  I właśnie z takich powodów nie lubię tej sieci. Ja mam numer w Sferii i żadnych problemów nie miałem. Niby mała sieć polska, a nie miedzynarodowy gigant, a dużo lepsza jest

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona