Ważne

Nubia szykuje nowego średniaka z dwoma aparatami 13 Mpix i akumulatorem 4900 mAh

28 czerwca mamy zobaczyć Nubię Z11. Tymczasem na horyzoncie pojawił się kolejny smartfon tej marki. Niektórzy są zdania, że zostanie on zaprezentowany tego samego dnia. Ja jednak w to wątpię – Nubia Z11 Mini i Nubia Z11 Max zadebiutowały na osobnych konferencjach, więc najprawdopodobniej trzeci przedstawiciel tej serii nie będzie współdzielił z nikim swojego show. Dlatego premiery Nubii NX541J powinniśmy spodziewać się najwcześniej w lipcu.

Model ten zapowiada się na mocnego, aczkolwiek dość klasycznego średniaka. TENAA wśród parametrów wymienia ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,95 GHz, więc można bezpiecznie założyć, że jest to szalenie popularny w ostatnim czasie MediaTek Helio P10 (docelowo ma on trafić do 100 różnych, pokazanych w tym roku, smartfonów). Uzupełni go 3 GB RAM, więc o wydajność użytkownicy nie powinny się martwić – taki duet spełni wymagania nawet tych bardziej wymagających.

Oprócz tego, Nubia NX541J została wyposażona także w 5,5-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB oraz – i tu ciekawe – dwa aparaty, oba po 13 Mpix, zarówno na przodzie, jak i tyle. Oba zostały wsparte też przez pojedynczą diodę doświetlającą.

Nubia NX541J pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop. Energii dostarcza jej akumulator o zacnej pojemności 4900 mAh. Całość ma wymiary 150,9×75,7×8,95 mm i waży 174 gramów. Na rynku pojawić się ma biała i czarna wersja kolorystyczna.

Źródło: TENAA

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona