Ważne

OnePlus 3 ma być dostępny nie w dwóch, a w aż czterech konfiguracjach. Podano nawet ich ceny

Chociaż często przecieki na temat nadchodzącej nowości płyną szerokim potokiem, to nigdy nie jest tak, żebyśmy znali wszystkie szczegóły przed oficjalną premierą danego urządzenia. Producenci nieraz nas zaskakują i tak też może być w przypadku OnePlus 3. Na rynku mają bowiem pojawić się nie dwie, a aż cztery wersje tegorocznego zabójcy flagowców.

Niedawno TENAA utwierdziła nas w przekonaniu, że OnePlus 3 będzie dostępny z 4 GB lub 6 GB RAM. W obu przypadkach ilość pamięci wewnętrznej miała pozostać taka sama – 64 GB (bez możliwości rozszerzenia). Tymczasem głosy z Chin donoszą, że producent zaoferuje więcej konfiguracji. Pokuszono się nawet o podanie ich cen:

  • 4 GB RAM + 32 GB pamięci wewnętrznej – 2299 juanów chińskich, około 1420 złotych*,
  • 4 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej – 2499 juanów chińskich, około 1540 złotych*,
  • 6 GB RAM + 32 GB pamięci wewnętrznej – 2699 juanów chińskich, około 1660 złotych*,
  • 6 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej – 2799 juanów chińskich, około 1720 złotych*.

Warto w tym miejscu zauważyć, że „podstawowy” wariant ma być droższy o 300 juanów chińskich (około 185 złotych) niż podawało wiele wcześniejszych przecieków.

Osobiście jednak nie sądzę, aby OnePlus zamierzał się tak „rozdrabniać”. Zwłaszcza, że zarówno TENAA, jak i @evleaks nie wspominali ani słowem, że na rynku pojawić się ma również wariant z 32 GB pamięci wewnętrznej. Wątpić w powyższe informacje pozwala również fakt, że podające je źródło jest anonimowe, a przez to dużo mniej wiarygodne niż ww. jednostki.

Ostatecznie jednak nigdy nie możemy mieć pewności, ponieważ – jak wspomniałem – producenci potrafią zaskoczyć i często trzymają jakiegoś asa w rękawie. Na szczęście do premiery OnePlus 3 pozostały niespełna dwa tygodnie, więc już wkrótce wszystko się wyjaśni. Z drugiej strony to AŻ kilkanaście dni i możemy się spodziewać jeszcze niejednego przecieku na temat tegorocznego zabójcy flagowców.

*ceny bez podatku

Źródło: MobiPicker, GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona