Ważne
Wiko VIEW

LG zastąpi Sony w roli głównego dostawcy podwójnego aparatu do iPhone’a 7 Plus

Już nie Sony, a LG dostarczyć ma większość modułów podwójnego aparatu do iPhone’a 7 Plus. Decyzja spowodowana jest poważnymi problemami, z jakimi borykają się Japończycy.

Chris Chang z Nomura Securities wystosował notatkę to inwestorów, w której pisze, że Sony może nie nadążyć z produkcją modułu podwójnego aparatu do iPhone’a 7 Plus. Przyczyny takiego stanu rzeczy upatruje w trzęsieniu ziemi, które nawiedziło w zeszłym miesiącu japońskie miasto Kumamoto. Tam bowiem znajduje się fabryka, odpowiedzialna za “składanie” tego komponentu.

Z tego powodu, znaczna część produkcji modułu podwójnego aparatu do iPhone’a 7 Plus ma zostać powierzona LG. Jednak ani Koreańczycy, ani samo Apple tego jeszcze nie potwierdzili. Mimo wszystko jest to bardzo prawdopodobne – zwłaszcza, jeśli koncern z Cupertino nie chce dopuścić do tego, że w dniu premiery sprzedażowej część (czy to mniejsza, czy większa) klientów odejdzie z pustymi rękami.

Nie wiadomo też, czy taki “układ” pozostanie na stałe, czy jest rozwiązaniem tymczasowym. Odbudowanie linii produkcyjnych (lub przeniesienie ich do innych fabryk) może jednak trochę potrwać. Sony musi więc liczyć się z niemałymi stratami – nie tylko związanymi z naprawą wyrządzonych przez trzęsienie ziemi szkód.

Źródło: MacRumors

Komentarze

 • Paweł

  Apple wspiera terrorystów, więc firmy z nią współpracujące też są pośrednio odpowiedzialne za współudział w tym procederze.

  • Maniak

   Hahaha lecz sie skretynialy lamusie:D

   • Paweł

    Jeżeli jesteś pacjentem, to Tobie wybaczam. Przypuszczam iż Twoja nazwa ma związek z nazwą Twojej nazwy jednostki chorobowej.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia i nie denerwuj się bo to może pogorszyć stan Twojego zdrowia.

    • Maniak

     Pacjentrn jesety ty wypisujac te zalosne brednie. Lecz sue frajerze
     .

     • Paweł

      Każdy ma prawo do swojej oceny, ale proszę się nie denerwować bo to szkodzi zdrowiu.

     • Maniak

      Piszesz ze apple wspiera terroryzm… Jestes poje banym bucem, nic wiecej:) ja sie nie denerwuje tylko nabijam sie z ciemnego cebulaka:)

     • Paweł

      Trochę o tym poczytaj, a jeżeli nie jesteś pacjentem to jesteś nieświadomym miłośnikiem firmy Apple, czy jesteś terrorystą?

     • Maniak

      Widzisz moj avatari nazywasz mnie milosnikiem apple? Zalosny debil… Do tego pytasz czy jestem terrorysta… Lepiej przestan uzywac neta… Dla wlasnego dobra, bo kiedys przegniesz…

     • Paweł

      Już przegiąłeś i do tego doszła groźba karalna. Czy mam już się obawiać, że mnie wysadzisz, czy się opamiętasz? Już zostawiłeś ślad w internecie, bo to nie jest Apple.
      Jeżeli odstąpisz od zamiaru to nie będzie sprawy, albo przedstawisz zaświadczenie od lekarza.
      (Po to są potrzebne kody aby żaden skretyniały miłośnik Apple na swój sposób nie szerzył swoich racji).

     • Maniak

      Grozba karalna?:D chyba z twojej strony… czlowieczku oskarzasz najwieksza korporscje swiata o terroryzm, nstapenie mnie nazywasz terrorysta i sugerujesz ze cie wysadze… opanuj sie czlowieku, bo na mozg ci sie rzuca…

     • Paweł

      Oskarżam i mam nadzieje, że przekonam porządnych ludzi aby zapomnieli o firmie Apple która wspiera terrorystów.
      Komunizm też upadł, a był jeszcze większą korporacją zła.

     • Maniak

      Bezpodstawne oskarzenia, oczernianie dobrego imienia firmy… lepiej dla ciebie zeby apple polska nie czytalo tego co piszesz…
      Nikogo nie przekonasz bo w najlepszym przypadku masz problemy z glowa…

     • Paweł

      Wiem o czym piszę i z głową u mnie jest dobrze.
      Jeżeli pisałbym nieprawdę to już bym siedział. Apple robi też inne numery.

     • Maniak

      Haha smieszny jestes ale zaczynasz mnie juz nudzic. Pozdrawiam i wymysl co ciekawego, ale smieszniejszego na nasteony artykul:)

     • Paweł

      Dziękuję za pozdrowienia i także pozdrawiam.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona