Ważne

ZTE Axon 7 gotowy na premierę!

Zauważony niedawno w GFXBench i AnTuTU nowy model ZTE o kodowej nazwie A2017 to najprawdopodobniej ZTE Axon 7. Według najnowszych doniesień smartfon jest już gotowy i wkrótce będzie miał swoją premierę. Jest na co czekać.

Podsumujmy, co już wiemy na temat nadchodzącego smartfona ZTE. Jego oficjalna nazwa to Axon 7. Swoją premierę, jeżeli wierzyć dokumentom firmy, które wyciekły do internetu, będzie miał całkiem niedługo, bo już 26 maja. Firma rozesłała już zaproszenia do chińskich mediów. Widnieje na nim informacja, że następca Axona będzie nosił nazwę ZTE Axon 7, a nie – jak wynikałoby z prostej arytmetyki – Axon 2.

Nie bardzo wiadomo, skąd taki przeskok w numeracji smartfonów ZTE. Być może jest to po prostu próba podpięcia się pod iPhone’a 7, który będzie zaprezentowany również w tym roku.

zte-axon-7-invites

W każdym razie nowy smartfon od poprzednika różnić się będzie nie tylko pod względem numeracji, ale również wyglądu. Będzie też wyposażony w nowy, 5,5-calowy ekran – dostarczony przez firmę Sharp, idealny do okularów VR. Poza tym Axon 7 ma mieć znacznie poprawione głośniki – o czym zresztą informuje slogan na zaproszeniu na konferencję – „Wsłuchując się w serce mocy”.

Jeżeli idzie o kwestie sprzętu, to nowe urządzenie ZTE wyposażone ma być w chipset Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Do tego aparat 20 Mpx i przednia kamerka 8 Mpx. Wersja systemu to Android 6.0.1.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona