Ważne

Moto G czwartej generacji zadebiutuje 9 czerwca?

Moto G 2015 zadebiutowała pod koniec lipca ubiegłego roku. Producenci jednak często skracają cykl wydawniczy i prezentują kolejną generację danego modelu jeszcze przed upływem 12 miesięcy od premiery poprzednika. Tak też może stać się również w tym przypadku.

Wczoraj zadebiutował ZUK Z2 Pro. Jak dobrze wiecie, jest to marka-córka Lenovo. Przy okazji prezentacji tego modelu, Yang Yuanqing, CEO Lenovo, zdradził jednak również co nieco na temat planów wydawniczych przedsiębiorstwa na najbliższe miesiące. Oczywiście nie spodziewajcie się, że z jego ust padły same konkrety – jak zwykle wszystko zostało owiane aurą tajemniczości.

Yang Yuanqing zdradził, że dokładnie 9 czerwca zadebiutuje nowe urządzenie. Dodał też, że będzie ono ekscytujące. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że wszyscy producenci uznają za takowy każdy nowy, prezentowany przez siebie model, więc mamy prawo domyślać się, że chodzi tu o Moto G czwartej generacji. Zwłaszcza, że – jak wspomniałem na samym początku – poprzedniczka, czyli Moto G 2015 ujrzała światło dzienne pod koniec lipca ubiegłego roku, a przecieki na temat następcy płyną niezwykle szerokim strumieniem.

Z drugiej strony, warto przypomnieć sobie rozpiskę, przedstawiającą plany produktowe Lenovo na ten rok. Widać na niej, że w czerwcu na rynku pojawić się ma Project Tango. Akurat tę pozycję zdecydowanie można uznać za ekscytującą, więc może to jednak o nią chodzi?

Źródło: GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona